Sotsiaalhoolekanne

Ametnikud

Abilinnapea Ailar Lyra ailar.lyra[ät]maardu.ee 6060752
Juhataja Tatjana Kisseljova tatjana.kisseljova[ät]maardu.ee 6060720
Juhataja asetäitja Liilia Kidelman sao[ät]maardu.ee 6060747
Sotsiaaltöö peaspetsialist Debora Oolos debora.oolos[ät]maardu.ee  6060744
Lastekaitse peaspetsialistt Aili Lillemaa aili.lillemaa[ät]maardu.ee 6060732
Lastekaitse peaspetsialist Alesja Svetovidova alesja.svetovidova[ät]maardu.ee 6060734
Spetsialist Laidi Tuulik laidi.tuulik[ät]maardu.ee 6030582
Raamatupidaja Larissa Ištšuk larissa.istsuk[ät]maardu.ee 6060719
       

Vastuvõtt:                                                                                                                                                                 

E 10.00 - 12.00, 15.00 - 16.30
T 14.00 - 16.30
K 9.00 - 12.00, 14.00 - 16.30
N 10.00 - 13.00
R.09 - 12.00
 
Sotsiaalhoolekanne on sotsiaalteenuste, sotsiaaltoetuste, vältimatu sotsiaalabi ja muu abi osutamise või määramisega seotud toimingute süsteem.

Sotsiaalhoolekande ülesandeks on isikule või perekonnale toimetulekuraskuste ennetamiseks, kõrvaldamiseks või kergendamiseks abi osutamine ning sotsiaalsete erivajadustega isiku sotsiaalsele turvalisusele, arengule ja ühiskonnas kohanemisele kaasaaitamine.

Ülesannete täitmiseks sotsiaalabi osakond:

  • koordineerib sotsiaalhoolekannet
  • korraldab sotsiaalteenuste osutamist
  • osutab sotsiaalnõustamisteenust
  • korraldab riiklikke ja kohalikke sotsiaaltoetuste maksmist
  • teeb lastekaitsetööd
  • täidab eeskostja ülesandeid eestkosteasutusena
  • valmistab ette ja esitab kinnitamiseks sotsiaalvaldkonda kuuluvaid õigusaktide projekte

Sotsiaalhoolekande arendamisel lähtutakse