Ametnikud

27.01.17
LINNA ARENGU JA
PLANEERIMISE OSAKOND
     
Juhataja  Silvia Riige silvia.riige[ät]maardu.ee 6060726
Linnaarhitekt Riina Liivamägi riina.liivamagi[ät]maardu.ee 6060731
Ehitusinspektor Eduard Bernadt eduard.bernadt[ät]maardu.ee 6060735
Peaspetsialist Eve Kislov eve.kislov[ät]maardu.ee 6060706
Peaspetsialist Uljana Minakova uljana.minakova[ät]maardu.ee 6030893
Spetsialist Reedik Võrno reedik.vorno[ät]maardu.ee 6060753
LINNAMAJANDUSE
OSAKOND 
     
Juhataja  Ants Tsugart ants.tsugart[ät]maardu.ee 6060750
Peainsener Jüri Pihlak juri.pihlak[ät]maardu.ee 6060721
Peaspetsialist Inna Pajula linnamajandusosakond [ät]maardu.ee 6060737
Korrakaitse spetsialist (0,5) Valur Ilves valur.ilves[ät]maardu.ee 6060711
       

Vastuvõtt:

E 15.30 - 17.00
N 09.00 - 13.00
Korrakaitsespetsialist: Valur Ilves (avaliku korra  ja heakorra tagamine, Maardu linnavolikogu poolt vastuvõetud eeskirjade täitmise  järelevalve, väärtegude kohtuväline menetlemine).
E 8.15-16.30
T 8.15-16.30
K 8.15-13.00

Kõik linnavalitsuse ametnikud

 
Toimetaja: IRINA JÜRGENS