Spordiüritused

8.01.18
            Maardu linna 2018.a. spordiürituste kalender  
     
05.01 Maardu linna 2017 spordiaasta lõpetamine S.Petrov, T.Uljanova
04.02 Maardu seeriavõistlus lauatennises, III etapp E.Raudsepp
10.02 Maardu iluvõimlemisturniir „Veebruari täht" J.Agafontseva
17.02 XIX Kalapüügivõistlus « Maardu  Ahven 2018» S.Petrov
24.02 Maardu meistrivõistlused suusatamises S.Petrov, T.Uljanova
veebruar Maardu koolide ülelinnaline spordipäev S.Petrov, T,Uljanova
11.03 Maardu seeriavõistlus lauatennises, IV etapp E.Raudsepp
veebruar Maardu koolide ülelinnaline spordipäev S.Petrov, T.Uljanova
18.03 Võrkpalliturniir Maardu StarCup 2018 P.Kuusik
07.04 Rahvusvaheline Lauatennise võistlus Maardu-Tallinn E.Raudsepp
  Open 2018 / Maardu Seeriavõistlus V etapp  
08.04 Rahvusvaheline lauatennise võistlus Maardu-Tallinn E.Raudsepp
  Open 2018 / ELTL Laste GP 8. Etapp  
20-22.04 XXXIX  rahvusvaheline poksiturniir J.Golovats, S.Petrov
29.04 Lahtised noorte ujumisvõistlused (2008s.a. ja nooremad) T.Borodina
29.04 Ghetto Football Maardu Cup P.Kuusik
06.05 Maardu Seeriavõistlus Lauatennises, VI etapp E.Raudsepp
13.05 Baltic Street Workout Cup 2018 P.Kuusik
19-20.05 Maardu rahvusvaheline iluvõimlemisturniir J.Agafontseva
  „Maikellukesed"  
Mai Maardu koolide ülelinnaline spordipäev S.Petrov, T.Uljanova
26.05 Maardu linna murdmaajooks ja tervisekäimine S.Petrov, T.Uljanova
26.05 II etapp  laste allveeujumises Eesti Karikavõistluste M.Merkuri
16-17.06 Maardu Ghetto Games Week'nd 2018 P.Kuusik
  (football, basket, dance battles, rap freestyle, skills  
  competition, Bike-freestyle)  
08-11.08 Rahvusvaheline Jalgpalliturniir „Maardu cup 2018" A.Kruglov, S.Petrov
  (2005 vanuseklassid)  
August Jalgpalliturniir „Maardu cup" V.Brõlin
  (poisid 2009 vanuseklassid)  
19.08 Maardu Street Workout Cup 2018 P.Kuusik
September Maardu seeriavõistlus lauatennises, I etapp E.Raudsepp
29. 09 Sügisjooks ja tervisekäimine S.Petrov, T.Uljanova
Oktoober Maardu Seeriavõistlus lauatennises,  II etapp E.Raudsepp
Oktoober Maardu koolide ülelinnaline spordipäev S.Petrov, T,Uljanova
10.11 47.A.Abergi mälestusturniir kreeka-rooma T.Renter
  maadluses (juuniorid, kadetid, õpilased)  
17-18.11 VIII Maardu rahvusvaheline iluvõimlemisturniir J.Agafontseva
  „Baltikumi sügis 2018"  
Detsember Maardu koolide ülelinnaline spordipäev S.Petrov, T.Uljanova
09.12 Maardu Ujumiseklubi lahtised meistrivõistlused A.Arno, T.Borodina
Detsember Maardu lauatennises 2018 aasta lõputurniir, III etapp E.Raudsepp
15.12 Jõulukäimine S.Petrov,T.Uljanova                                                    
 22.12 Maardu meistrivõistlused allveeujumises.  M.Merkuri