1. augustist 2019 muutub Maardu koolieelsete munitsipaallasteasutuste osalustasu määr lastevanematele, kes ei ole registri andmetel Maardu linna elanikud

Teisipäeval, 28.05.2019 toimunud Maardu Linnavolikogu istungil muudeti linnavolikogu 24.05.2016 määrust nr 66 "Koolieelsete munitsipaallasteasutuste kulude vanemate poolt kaetava osa määr".

Vastavalt uuele määrusele hakkab 1. augustist 2019 kehtima Maardu koolieelsetes munitsipaallasteasutustes järgmised osalustasud:

1. osalustasu määr, kui lapse ja lapse seadusliku esindaja elukoht on Eesti rahvastikuregistri andmetel Maardu linn, on 35 eurot kuus.

2. Osalustasu määr, kui lapse ja lapse seadusliku esindaja elukoht ei ole Eesti rahvastikuregistri andmetel Maardu linn, on 70 eurot kuus.

Käesoleva määrusega saate tutvuda siin

Koolieelsete munitsipaallasteasutuste kulude vanemate poolt kaetava osa määr (01.08.2019)