Head õpetajate päeva teile, kallid Maardu pedagoogid!

Kallid õpetajad ja lugupeetud pedagoogid!

Soovime siiralt teile õnne õpetajate päeva puhul.

Täna on eriline ja oluline päev paljudele Maardu inimestele, sest igaüks meist hoiab oma südames kõige soojemaid mälestusi kooliajast ja meenutab oma õpetajaid suure tänuga. Õpetaja tööd peetakse õigustatult üheks kõige üllamaks, mis eeldab täielikku pühendumist lastele, kannatlikkust ja armastust oma elukutse vastu.

Maardu linna haridusasutustes töötab üle 300 õpetaja - need on koolide pedagoogid, lasteaedade õpetajad, kunstikooli ja huvialakoolide õpetajad.

Iga päev pühendate teie oma jõu ja energia lastele, avate nende ees hämmastava teadmiste maailma, aidates neil omandada olulisi teadmisi ja saada väärtuslikke kogemusi. Teie talent, professionaalsus ja säravad silmad innustavad meie lapsi saavutama oma õpingutes kõrgeid tulemusi ja olla edukad elus.

Täname teid, kallid õpetajad, tehtud töö  ja oma kutsele ustavuse eest. Soovime teile tugevat tervist, vaimset harmooniat, loomingulisi otsinguid, kõrgete eesmärkide saavutamist, avalikku tunnustust, kannatlikkust ning suurt õnne teile ja teie lähedastele!

Head õpetajate päeva teile, kallid pedagoogid!

Vladimiar Arhipov                       Anastassia Valuzina

Maardu linnapea                         Maardu abilinnapea