Augustikuu laat paneb Muuga kogukonna elu kihama

19. augustil toimub Muugal Lennula kinnistul (ligipääs Käbiheina tee kaudu) kohalike asumiseltside korraldatav Augustikuu laat, mis toob kohale kümneid omakauba, käsitöö ja keraamika müüjaid. Laada algus on kl 11.00.

„On igati rõõmustav, et Maardus tegutsevad ja piirkonna elanikke kokku toovad ühendused Muugal ja järveäärses linnaosas on muutunud aktiivseteks, räägivad kaasa kohaliku elu korralduses ning panevad ka ise ühisüritustel käed külge", arvab Maardu linnapea Vladimir Arhipov.

„On mitmeid teemasid, mille puhul oskavad kohalikud elanikud anda valdkonna ametnikele väga head nõu, et koos leida päevakajalistele teemadele ja murekohtadele kõige optimaalsema lahenduse. Selle tõttu väärtustame kõiki meie asumiseltside initsiatiive ning oleme alati valmis õla alla panema", lisas linnapea.

Sellel nädalavahetusel Muugal toimuv laat toob kokku erinevate valdkondade tegijad, kohalike inimesi ja külalisi üle terve linna, pakkudes huvilistele võimalust midagi müüa ja osta, samuti erinevaid huvitegevusi igale maitsele. Laadal töötavad kodukohvikud ja õpitoad, oma teenuseid pakuvad massöör ja näomaalija. Kunstihuvilisi oodatakse  tuntud Eesti akvarellisti Rein Mägara tööde vabaõhunäitusele „Maastikud ja portreed", mis on avatud laada ajal Käbiheina 27 aias.

Augustikuu laata korraldab Muugal MTÜ Muuga Selts koostöös MTÜ-ga MAAS.