Uudised ja teated

« Tagasi

Maardus toimus täna uute linnakodanike vastuvõtt

 

Täna toimus Maardu Vaba Aja Keskuse saalis vastsündinute ja nende vanemate pidulik vastuvõtt, mida linnavalitsus korraldab regulaarselt vastsete linnakodanike meelespidamiseks. Üritusel osales 16 perekonda. Maardu linnapea Vladimir Arhipov soovis kõikidele peredele õnne ning andis kõige väiksematele maardulastele kätte nimetunnistused, lilled ja nimelised hõbelusikad.

"Sel aastal suurendasime teise lapse sünnitoetust ja lihtsustasime selle saamise korda. Suurenes samuti koolimineva lapse toetus, mis aitab vanematel koolitee alustamisega seotud kulude katmisega paremini toime tulla. Me ehitasime uued laste mänguväljakud Muugal ja Kallaveres ning alustasime uue lasteaia ehitusega Muugal," sõnas linnapea. „Iga lapse sünd on Maardule väga oluline, seega toetus perekondadele ja erinevad sotsiaalsed tagatised olid ja jäävad linnavalitsuse töö prioriteediks," lisas ta.

Perioodil jaanuar – september 2016  sündis Maardus 101 last, nendest 59 tüdrukut ja 42 poissi. Levinumad poiste nimed olid Artjom, Daniel, Kirill ja Denis. Kõige populaarsemad tüdrukute nimed olid Sofia, Kamilla, Anastassia, Alissa ja Darja.

Pidulikul üritusel osalesid koos vanematega Anastasia Divonina, Mylana ja Martin Visnap, Karl Tulp, Daniel Nodžak, Darja Kozina, Emilia Zubova, Mia Zorina, Sofia-Lisette Kivinukk, Kerti Sinkevicius, Piia Pulk, Darja Savinova, Evelina Vetšerkovskaja, Lera Volk, Kamilla Belinovich, Demid Tšaussov ja Sofia Jefimova