Maardu kutsub sel laupäeval jõulukõndimisele

16. detsembril toimub Maardus taas jõuluaegne kõndimine, mis toob linna tänavatele tervisespordi harrastajaid eri vanuses. Ülelinnaline üritus algab kl 10.30.

Maardu linnapea Vladimir Arhipovi sõnul on jõulukäimine juba saanud Maardus traditsiooniliseks ning seda korraldatakse mitmendat aastat järjest tervisliku eluviisi edendamiseks linnas. „Tervisekõnd on tervisespordi alustajaile sobivaim liikumisviis, et parandada oma kehalist treenitust. Kõndimine suurendab põhivastupidavust, parandab oluliselt meeleolu ning sobib ka eakatele inimestele," arvas linnapea. „Jõulukäimine annab hea võimaluse kohtuda oma tuttavatega ja veeta mõnusat laupäevahommikut värskes õhus liikudes. Paneme mugavad ja soojad riided selga ning kohtume juba tuleval laupäeval," lisas ta.

Kõiki tervisliku liikumise harrastajaid oodatakse kogunema alates kl 10.30 Maardu Vaba Aja Keskuse juurde, kust algab kõnnimatka marsruut. Kl 10.50 saavad kõik soovijad  osaleda aktiivses soojenduses, seejärel ühiselt suundutakse Metsapargis asuvale 4,5 km pikkusele terviserajale. Finišis ootavad osavõtjaid lõke, autasud ja kuum tee.