Maardu linnapea ja linnavolikogu esimehe jõulupöördumine

Kallid maardulased!

Õige vähe aega on jäänud jõulude ja uue aasta saabumiseni. Nendes pühades on armastust lähedaste vastu,  kodusoojust ning lootust ja unistusi.

Aasta jooksul oleme kogenud palju erinevaid ja eredaid sündmusi. See polnud kerge aasta, kuid ta jääb mällu tänu headele tegudele ning sõbralikule ühistööle, see aasta jääb meelde kõigile paljude tähtsate sündmuste poolest.

See oli meie linnale eriline aasta - teie, kallid linlased, valisite uue Linnavolikogu koosseisu. Meie meeskonnal on palju plaane ning me töötame põhjalikult linna arengu kavadega. Ülesanded, mis oleme endale seadnud on tähtsad ja olulised meile kõigile. Need on:  lasteaia ehitamine Muugale, veevarustuse rekonstrueerimine Kroodil ja Järveäärses piirkonnas, Kallavere linnaosa tänavavalgustuse uuendamine, tervise- ja loomekeskuse ning jäähalli ehitamine, mis moodustavad vaid ühe osa kõigest kavandatust. Meil on selge arusaam sellest, kuidas hakkab lähiaastate jooksul arenema sotsiaalvaldkond ja noorsootöö. Prioriteedid on seatud paika ning teie abiga meie linn areneb ning muutub päev-päevalt kaunimaks.

Peagi lõppeval aastal õnnestus meil alustada mitmete küsimuste lahendamist, milleks on: Veeru tn parkimisplatsi ehitamine, uute mänguväljakute rajamine ja olemasolevate renoveerimine, kõnniteede remont ja kergliiklusteede ehitamine Muugale ja Kallaveresse. Lisaks tõstsime mitme munitsipaalasutuse töötajate palkasid, suurendasime teise lapse sünnitoetuse ja esimesse klassi astujate toetuse summasid, mida teeme ka edaspidi.

Eriti tahame avaldada tunnustust meie kallitele veteranidele nende pikaajalise töö eest linna heaks, nende elutarkuse ja valguse eest, mida nad kannavad läbi elu.

Lõppev aasta jääb meile meelde rõõmsate ja helgete hetkedega nii isiklikus elus kui tööl. Soovime, et uuel aastal oleks iga inimese elus võimalikult palju kauneid hetki. Tugevat tervist teile ja las sugulased ja lähedased soojendavad teid oma hingesoojusega ning lapsed rõõmustavad oma edusammudega.

Toogu algav 2018. aasta teile soovide ja lootuste täitumist, uute loominguliste võimaluste avardumist ning saagu uus aasta saavutusterohkeks ja viljakaks ajaks teie isiklikus elus ning  professionaalses tegevuses. Saatku kõiki meie linnaelanikke uuel aastal õnn ja edu ning teostugu ka kõige julgemad eluplaanid ja soov-unelmad!

See, mis ei täitunud lõppeval aastal, täitub kindlasti järgmisel aastal!

Häid pühi, kallid maardulased!