EV100 Maardu Raamatukogus

Mis on Sinu kingitus Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul?

Eesti Vabariigi 100. sünnipäev on meie kõigi pidu ja selle tähistamiseks on hea võimalus saada ja teha kingitusi. Kingitus ei pea olema suur ega kallis. Sellest olulisem on see, et kingitus tuleb südamest ja siirast soovist teha head oma inimestele, kogukonnale, rahvale.  Selleks, et meie ja meie laste elu oleks rõõmsam, toredam ja kindlam!

Kui veel head kingiideed ei ole, siis tule ja saa inspiratsiooni EV100 kodulehel, kus on üleval juba hulga eriilmelisi kingitusi vabariigi juubeliks. Või veel parem- löö juba tehtavates kingitustes kaasa.

Eesti Vabariigi 100. aastapäeva puhul pakub Maardu Linna Raamatukogu maardulastele võtta osa loomingulisest projektist - saatke meile oma kirjutatud Maardu ja Eestimaa teemalised luuletused ja laulud. Samuti on teretulnud kõik inimesed, kes soovivad ette lugeda EV100 juubelile pühendatud luuletused.  Antud projekti raames on võimalik tutvuda Maardu Kunstide Kooli andekate laste joonistuste ja maalidega. Tööde näitus on avatud 2 korrusel alates 15. veebruar 2018.

Palun saatke meile oma tööd  emailile maardulinnaraamatukogu@hot.ee 10. veebruariks 2018.

Iga osaleja saab suveniire ja maiustusi. Kõik tööd  paigutatakse Maardu Linna Raamatukogus.

Loominguline autoriõhtu  toimub 15.02.18 kl 14.00 – 18.00.

Alates 15.02.18 kuni 28.02.2018 kõlab meie majas Eesti muusika (R.Valgre, A.Kapp, E.Kapp, M.Härma, M.Saar, A.Pärt jt).

Veebruaris ootame külla lasteaia lapsi, kellele näitame multifilmi „ EV aastapäev". Jutustame Eesti riigist ning Eesti rahvuslikust  sümboolikast.

Raamatukogu ruumides on püsiväljapanekud EV 100 (ajalugu, loodus, kunst, tuntud inimesed jt).

Üle-eestiliste raamatukogu päevade raames (20.10.18-30.10.18) valitakse meie raamatukogus 100 kõige aktiivsemat lugejat.