Muudatused jäätmeveos

Hea Maardu Muuga maaomanik/korteriühistu/ettevõtja

MUUDATUSED JÄÄTMEVEOS!

Alates 1. märtsist 2018 on Maardu linna jäätmeveopiirkonnas jäätmeveoteenuse pakkujaks Tallinna Jäätmete Taaskasutuskeskus AS. Pikemalt on korraldatud jäätmeveost kirjutatud Maardu linna kodulehel keskkonnainfo all.

Jätkuvalt kõik jäätmevaldajad loetakse korraldatud jäätmeveoga liitunuks.
Tallinna Jäätmete Taaskasutuskeskus AS on alustanud lepingute sõlmimisega. Leping tuleb sõlmida hiljemalt 1. märtsisks 2018. Jäätmevaldajal on kohustus sõlmida Tallinna Jäätmete Taaskasutuskeskus AS leping segaolmejäätmete, biolagunevate jäätmete, paberi ja kartongi ning suurjäätmete äraveo osas.
Lepingu mittesõlmimine ei vabasta korraldatud jäätmeveoga liitumisest ja  korraldatud jäätmeveo teenuse tasumisest.

Seniseid jäätmevedajaid on teavitatud korraldatud jäätmeveo rakendumisest ning olemasolevad lepingud lõppevad 28. veebruar  2018.

Lihtsaim viis on jäätmeveoleping sõlmida elektrooniliselt edastades taotlus veebilehel  www.tallinnavedu.ee. Lepingut saab sõlmida ka Tallinna Jäätmete Taaskasutuskeskuses kohapeal aadressil Suur Sõjamäe 29a (juurde tulevad Kesklinnast buss nr 15 ja Lasnamäelt buss nr7). Jäätmeveolepinguga, rendilepinguga, jäätmeveo tüüptingimustega ja hinnakirjadega saab tutvude veebilehe kaudu www.tallinnavedu.ee . Tutvuge ka meie lisateenustega sh mahutite rent ja müük, ehitusjäätmete väljavedu BIG BAG kottidega ja multilift konteineritega.

Meie poolt esmane rendikonteinerite paigaldus Teie jaoks tasuta!

Tallinna Jäätmete Taaskasutuskeskus (Suur Sõjamäe 29a) on avatud:

Esmaspäevast- reedeni kell 8.15-17.00

Telefon :6096410

e-mail: info@tallinnavedu.ee

MAARDU MUUGA VEOPÄEVAD
Jäätmeliik/     tavamahuti Esmaspäev  Teisipäev  Kolmapäev  Neljapäev Reede Laupäev
Olmejäätmed Maardu Muuga Maardu Muuga/ Maardu tööstus prk. Maardu
Vanapaber       Maardu
Biojäätmed   Maardu
suur jäätmed   Maardu       Maardu

Jäätmeliik/ süvakogumismahuti Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev
Olmejäätmed Maardu   Maardu   Maardu