Muudatused liinidel 100, 221 ja 285 alates 12. märtsist 2018

Seoses Gonsiori tänava rekonstrueerimisega alates 12. märtsist 2018 muutub liikumistee bussiliinidel nr 100, 221 ja 285.

Liin 100:

•    Tallinn-Maardu suunal. Peatusest A. Laikmaa peatusesse Gonsiori on liikumistee järgmine: tagasipööre enne trammiteed Gonsiori tänaval paikneval tagasipöörde kohal, Laikmaa tänava, Rävala puiestee, Tartu maantee, Kreutzwaldi tänav ja Gonsiori tänav. Peatused jäävad samaks.

•    Maardu-Tallinna suunal. Peatusest Kumu peatusesse A. Laikmaa on liikumistee järgmine: Laagna tee - Gonsiori tänav– Pronksi tänav – Rävala pst – A. Laikmaa tänav. Jäävad teenindamata peatused Bussijaam ja Keskturg. Bussid peatuvad peatustes Gonsiori ja Tornimäe.

Liin 221:

•    Tallinn-Maardu suunal. Peatusest A. Laikmaa peatusesse Gonsiori on liikumistee järgmine: tagasipööre enne trammiteed Gonsiori tänaval paikneval tagasipöörde kohal, Laikmaa tänava, Rävala puiestee, Tartu maantee, Kreutzwaldi tänav ja Gonsiori tänav. Suunal AB peatused jäävad samaks. Peatused jäävad samaks.

Liin 285:

•    Tallinn-Maardu suunal. Peatusest Balti jaampetusesse Gonsiori on liikumistee järgmine: Balti jaam - Mere pst - Narva mnt - F. R. Kreutzwaldi tänav - Gonsiori tänav. Jääb teenindamata peatus Kivisilla.

•    Maardu-Tallinna suunal. Peatusest Kumu peatusesse A. Laikmaa on liikumistee järgmine: Laagna tee - Gonsiori tänav – F. R. Kreutzwaldi tänav- Narva mnt - Mere pst – Balti jaam.  Jääb teenindamata peatus Gonsiori.