Kevadlaadale registreerimine algab 11. aprillil

Laat toimub  12.05.2018 kella  10.00 – 18.00  ja 13.05.2018  kella 10.00-17.00 Kellamäe pargis aadressil Keemikute 40 ( sektorid  A  B  C  E )

Müügikohtade kaart

Müügikohti broneeritakse alates 11.04.2018  kuni  08.05.2018

OSALEMISTINGIMUSED:

1. Laadale registreerimiseks tuleb täita taotluse blankett  ja saata e-posti aadressile: info@maardu.ee

2. Müügikoht loetakse broneerituks pärast arve kättesaamist ja tasumist kahe kalendripäeva jooksul.

Juhul, kui makse ei ole laekunud õigel ajal, broneering  annuleeritakse.

Müügikohast äraütlemisel peale 08.05.2018  osavõtutasu ei tagastata.

Maardu Linnavalitsus jätab endale õiguse paigutada kauplejad sektoritesse vastavalt kaubagruppidele.

Müügipileti hinnad kaheks päevaks :

Üks müügikoht (suurusega  kuni 12 m2, kuid mitte rohkem  kui 4j meetrit) 55.- eurot

Üks müügikoht käsitööeseme-, mesindussaaduste- ja istikutega kauplejale 35.- eurot

Ühe müügikoha juurde rohelisele alale pargitud auto või järelkäru  25.- eurot

Üks müügikoht alkohoolsete jookidega kauplejatele (sh toitlustajatele)  100.- eurot

Müügipiletile lisandub vajadusel tasu elektrienergia kasutamise vajadusel:

• Ühe pistiku kasutamisel (1 faas, 1x10A)                                                  15.- eurot
  • Ühe pistiku kasutamisel (3 faasi, 3x10A)                                                 30.- eurot

Meelelahutusatraktsiooni (batuut, karussell, skyjump, veepall jms) püstitamisel  arvestatakse tasu vastavalt arvesti näitudele.

Tähelepanu!

Laadale  eelneval päeval registreerijad (s o 11.05.2018 ) peavad tasuma kahekordse hinna.

Laada toimumise päevadel 12.05.2018  ja 13.05.2018 ei saa  laadale registreerida  ja makseid vastu ei võeta!

3. Laadal kauplemist lubavaks dokumendiks on müügipilet.

4. Kaubelda võib ainult Teie müügipiletil näidatud kohas (omavoliliselt kohta hõivata või vahetada ei tohi). Kauba müümisel vastutab müügikoha valdaja õigusaktides sätestatud nõuete täitmise eest.

5. Alkohoolsete jookide ja/või tubakatoodete müügi korral  peab   ettevõtja  www.eesti.ee  infovärava kaudu esitama elektrooniliselt majandustegevusteate  majandustegevuse registrile, kandes  ise vastavad andmed registrisse.

6. Toiduainetega kauplejatel ja toitlustajatel on Harjumaa Veterinaarkeskuse  teavitamine kohustuslik.

Toidukaupade müüjad  ja toitlustajad on kohustatud esitama  Harjumaa Veterinaarkeskusele  täidetud  "teisaldatava ja/või ajutise toitlustus- ja/või jaemüügiettevõtte majandustegevusteade" e-posti aadressile: info.harju@vet.agri.ee.

7. Müügipaviljonid ei tohi olla katkised ja karkassid roostes.

8. Toitlustajatel palume organiseerida oma klientidele lauad ja toolid umbes 30-le inimesele.

Prügiurnide paigaldamine on kohustuslik.

9. Igal müüjal peab olema rinnas nimesilt  firma ärinimega.

10. Laada  toimumise päevadel  12.05.2018  peale kella  18.00  ja

13.05.2018 peale kella 17.00

on alkoholi tarbimine laada platsil rangelt keelatud!