Seoses rekonstrueerimistöödega suletakse alates 16.04.2018 Narva maantee ja Pärnamäe tee ristmik

Tallinna Kommunaalameti tellimusel alustab 16.04.2018 Viamer Grupp OÜ Narva maantee ja Pärnamäe tee ristmiku rekonstrueerimistöödega. Tegemist on Tallinna linna, Maardu linna, Viimsi valla ja Jõelähtme valla ühisprojektiga nii finantseerimise kui ehituse osas.

Rekonstrueerimistööde käigus rajatakse pöörderidadega foorjuhitav ristmik, mis rahustab piirkonna liikluskeskkonda, tõstab liiklusohutust ning suurendab ristmiku läbilaskevõimet. Lisaks rajatakse tänavale sajuveekanalisatsioon ning jalakäijate ülekäiguradadele erivalgustus. Tänavale rajatakse LED-tehnoloogial põhinev tänavavalgustus ning puuduolevates lõikudes rajatakse kõnniteed.

Ehitustööde lepinguline maksumus on  975 000 € ning ristmik peab valmima 30. august 2018.

Inimesed, kes liiklevad oma autoga peavad arvestama, et ristmik suletakse ehitustööde ajaks tavaliiklusele.

Bussiliinidele nr 221, 285, 209, 210 tagatakse läbipääs rekonstrueeritavalt ristmikult.

Ümbersõiduks tuleb kasutada olemasolevaid teid ja liiklejatel tuleb jälgida ajutist liikluskorraldust. Seoses teetöödest tingitud võimalike ummikutega on soovitatav kasutada ümbersõiduks  Saha-Loo teed, Vana-Narva maanteed ja Kaldase teed, Altmetsa teed, Muuga teed.

Vabandame tekkivate ebamugavuste tekitamise eest ja palume mõistvat suhtumist.