39. rahvusvahelise poksivõstluse Maardu Cup 2018 võitis Maardu poksiklubi

21.aprillil toimus spordikeskuses Maardu Cup 2018 rahvusvahelise poksiturniiri finaal, milles osalesid kõige tugevamad poksijad Eestist, Lätist, Leedust, Soomest, Valgevenest ja Saksamaalt. Esimese koha sai juba 39.korda Maardu poksiklubi meeskond. Maardu linnapea andis enda nimelise karika Maardu poksijale, Eesti meistrile Deniss Kormilinile, kes võitis Leedu meistri ja Euroopa finalisti Vitautas Balsysi. Linnapea karika sai ka Eesti meister Artur Danilov, kes saavutas võidu Valgevene poksija üle.

Esimesed võidud tulid ka meie noortelt poksijatelt.  Eraldi mainimist väärivad kõige nooremad meistrid: Matvei Šumjakov, Vadim Sadovski, Maksim Ševtšenko, Igor Makarov, Artur Vassiljev, Erik Kabanov, Makar Vdovitšenko, Kirill Solodovnikov ja Mark Ahven.

Teise koha sai  maardulane Jaana Vill, kes kaotas kolmekordsele Saksamaa meistrile ja Euroopa meistrivõistluste võitjale Emily Pertholdile tulemusega 2/1. Hõbemedali said Daniel Žuravljov, Kirill Šleh, Konstantiv Volkov, Arseni Zjatikov, Vlad Sutorin, Pavel Semjonov, Vadim Kitšerkin, Valentin Zorov ja Kristop Koitsaar. Nii eelmistel aastatel, kui ka tänapäeval jääb  Maardu poksiklubi üheks kõige tugevamaks Eesti poksiklubiks.