Teeme koos Maardu korda – tule talgutele!

Maardu Linnavalitsus kutsub kõiki linlasi osalema ühistel heakorratalgutel, mis toimuvad Maardus sel aastal 5. mail.

Sel päeval on igaühel võimalus panna käed külge ja anda oma panus linna heakorra hüvanguks, koristades linna talvega kogunenud prahist, sodist ja prügist või korrastades oma koduhoovi ja selle ümbrust.  Sel aastal viiakse heakorrastustööd läbi nii Kallavere linnaosas, kui ka Muugal.

Talgupäeva algus Kallaveres on 5. mail kl 10.00 Maardu Rahvamaja ees (Karjääri 4). Iga talguline saab linnavalitsuselt tööriistad ja kindad. Talgujuhid  juhendavad vabatahtlike tööd koristamist vajavates piirkondades Kallavere linnaosas (nt  Uusküla tee, Kella tee, Nuudi tee,  Muuga Sadama söeterminali lähedal jt) . Peale tublit talgupäeva pakutakse  Rahvamaja ees kõigile suppi ja teed.

Muugal talgulised on oodatud 5. mail kl 11.00 Muuga Jäätmejaama juurde (Kaldase tee), kus osalejatele jagatakse prügikotid ja kindad. Prügi koristamisel kogutakse muust prügist eraldi rehvid, suurjäätmed, sh elektroonika ja eterniit, mida ei panda prügikottidesse. Samal ajal toimuvad koristustalgud ka teistes Muuga piirkondades (nt Lennula kinnistul, Raudkivi-Uus-Muuga pst piirkonnas jt). Talgud Muugal aitab korraldada Muuga Aedlinna Selts.

Lisainfot saab emailil linnamajandusosakond@maardu.ee ning telefonil 6060745

Jaga infot ka sõpradele, sest mida rohkem töökäsi, seda kiiremini ja mõnusamini töö saab tehtud.