Uudised ja teated

« Tagasi

Maardu kutsub sel laupäeval linna päeva tähistamisele

 

Täna, 17. juulil täitub Maardul 38 aastat linnaõiguste saamisest. Maardu Linnavalitsus korraldab linna sünnipäeva tähistamiseks mitmekesise kavaga peo, mis toimub Kellamäe pargis 21. juulil algusega kell 12.00.

Laupäeval ootab linlasi ja Maardu külalisi tihe kultuuriprogramm, möödunud aastal heade tegudega silma paistnud linnakodanike autasustamine ning erinevad atraktsioonid lastele ja täiskasvanutele. Kogu päeva jooksul töötavad Kellamäe pargis erinevad tänavakohvikud. Kell 13.20 ootab kõiki peokülalisi tasuta kalasupp.

Linna päeva ja Eesti Vabariigi 100. juubeli tähistamise raames rajasid Maardu õpilasmaleva lapsed koos Maardu sõpruslinnade Jekabpilsi ja Klaipeda lastega Eestimaa kujulise lillepeenra, mille pidulik avamine toimub laupäeval kl 13.45 Avara ja Keemikute tänava nurgal.

Maardu linna päeva kava 2018

10.00-10.30       mängib Maardu linna puhkpilliorkester

11.00-11.30       mängib Maardu linna puhkpilliorkester

12.00-12.01       Maardu linna päeva pidulik avamine

12.01-12.04       laulab Erich Krieger

12.04-12.26       tantsuansansambel Sõprus

12.26-12.30       laulab Marina Ostrovskaja

12.35-12.40       Maardu linnapea tervitussõnad

12.40-12.42       Maardu linna lipu heiskamine

12.45-13.00       ansambel RITIN DOBLI, Leedu

13.00-13.20       silmapaistvate maardulaste autasustamine

13.20                 kalasupi jagamine

13.20-13.40       esinevad Sakala Laululapsed

13.40-13.55       ansambel RITIN DOBLI, Leedu

13.45                  Eestimaa-kujulise lillepeenra pidulik avamine

13.55-14.02       laulab Anna Kniga

14.02-14.22       ansambel Lazorev Tsvetok, Volgograd, Venemaa

14.22-14.28       laulavad Anastassia ja Polina Škeljonok, Valgevene

14.28-14.38       laulab ansambel Rjabinuška

14.38-14.53       laste vokaalstuudio Knopotški

14.53-14.57       laulab Aleksandra Reznikova

14.57-15.11       ansambel „Daleko li do Tallinna?"

15.11-15.14       laualb Julia Toomsalu

15.15-15.25       vokaalansambel Kupava

15.25-15.40       vene rahvuslaulu koor Zorjanka

15.40-15.45       tantsib Arhideja (lava ees)  

15.50-15.56       mustlastantsu ansambel Maljarka, Tartu 

15.56-16.00       india tants Tatjana Kenk esituses

16.00-16.03       vene rahvatants ansambel Svetozara esitluses

16.03-16.23       esineb Vjunel studio

16.23-16.26       mustlastantsu ansambel Maljarka, Tartu

16.26-16.30       flamenko Tatjana Kenki esituses

16.30-16.33       vene rahvustants ansambel Svetozara esituses

16.33-16.50       laulab Jevgeni Kunevits

16.45-16.48        laulab Andrei Sobol

16.48- 16.51      laulab Dea                                                                                                             

16.51-16.54       laulab Igor Leskov

16.54-17.00       laulab Ella Klimenko

17.00-17.25       rahvariiete demonstreerimine, naisteklubi Vega

17.25-17.28       tantsib Dzanin stuudio, Läti

17.28-17.34       laulab Nikol, Leedu

17.34-17.40       laulab Albert Stepanjan

17.40-17.44       esineb Anna Tokareva, Kiev, Ukraina

17.44-17.47       tantsib ansambel Terek

17.47-17.50       mustlastantsu ansambel  Al Sol

17.50-17.53       tantsib Dzanin stuudio, Läti

17.53-17.57       idamaine tants, Luksor stuudio, Valentina Antonova

17.57-18.00       tantsib ansambel Terek

18.00-18.03       tantsib ansambel  Al Sol

18.03-18.06       esinevad Juri Podorvanov ja Alla Tokareva, Kiev, Ukraina 

18.06-18.12       laulab Alex  Strim

18.12-18.16       idamaine tants, Natalja Mettus-Lamis

18.16-18.20       tantsib ansambel  Al Sol

18.30-18.45       laulab Jelena Aksjonova

18.45-18.50       esineb Anna Tokareva, Kiev, Ukraina

18.50-19.05       Show-teater Jagory ja Margarita Kulagina

19.05-19.11       laulab Rafael

19.11- 19.26      ansambel Lazorev Tsvetok, Volgograd, Venemaa

19.26-19.41       mustlastantsu ansambel Shatritsa, Venemaa

19.41-20.01       ansambel Lazorev Tsvetok, Volgograd, Venemaa

20.01-20.11       mustlastantsu ansambel Shatritsa, Venemaa

20.11-20.26       laulab Sergei Voronov (Jagory)

20.26-20.56       laulab pereansambel Zotovits, Odessa, Ukraina

21.00-21.30       Eesti bänd Sunlight

21.30-22.30       laulab Marju Länik