Tuletame meelde, et Maardu Linnavalitsus maksab esimesse klassi minevale lapsele toetust

Tuletame meelde, et Maardu Linnavalitsus maksab toetust summas 150 eurot esimesse klassi minejale

Toetust makstakse vanemale kelle enda ja lapse elukoht rahvastikuregistri andmetel on Maardu linnas (vähmalt 6 kuud enne kooli algust).

Lapsevanemad, kelle laps läheb Maardu linnas asuvasse kooli ei ole linnavalitsusele eraldi taotlust vaja esitada.  Andmed kogub kool ja edastab linnavalitsusele. Kui laps läheb kooli väljaspool Maardu linna – tuleb esitada taotlus Maardu linnavalitusele (kolme kuu jooksul) .

Sotsiaalabi osakond kontrollib andmete vastavust toetuse saamise tingimutele ja kannab toetuse üle lapsevanema arveldusarvele.

Info sotsiaalabi osakonnast tel 6060744, 6060747 või 6060734