Uudised
Maardu Linnavalitsus avab 1.oktoobril tasuta koolibussiliini Kallavere ja Muuga aedlinna vahel
Kooliõpilastele ja linnaelanikele parema transporditeenuse pakkumiseks avatakse esmaspäeval, 1. oktoobril 2018 uus munitsipaalne koolibussiliin, mis ühendab Kallavere linnaosa Muuga aedlinnaga. Sellel liinil sõit on kõigile tasuta.
Maardu linnapea Vladimir Arhipovi sõnul soovib linnavalitsus pakkuda mugavamat koolitransporti õpilastele, kes sõidavad hommikul Muugalt Maardu koolidesse õppima ja peale lõunat tulevad tagasi koju. „Vabade istekohtade olemasolul saavad bussis tasuta sõita ka kõik teised maardulased, kes lähevad tööle, arstile või asjaajamistele Kallaveresse", sõnas linnapea.
Esimene reis väljub kell 7.00 Kallavere bussipeatusest Kellamäel ja suundub mööda Keemikute tänavat, Orumetsa teed, Maardu teed, Kallavere teed, Muuga teed Ristaia bussipeatusse ja pöörab sealt tagasi läbides Õunapuu pst, Ploomipuu pst, Maardu tee, Orumetsa tee ja suundub Noorte tänavale, et õpilased Kallavere Keskkoolist ja Maardu Põhikoolist kooli viia. Edasi siis mööda Ringi tänavat Keemiku tänaval asuvasse lõpp-peatusesse Kallavere, kus väljuvad Maardu Gümnaasiumi õpilased.
Järgmised kaks reisi toimuvad aga peale lõunat väljumisega kell 14.45 ja 15.45 Kellamäel Kallavere bussipeatusest läbivad sama marsruuti, mis hommikunegi. Buss peatub kõikides selle marsruudi äärde jäävates bussipeatuses.
Reisijaid hakkab teenindama bussifirma OÜ Geniteh 49 istekohalise bussiga kõigil tööpäevadel, st 5 päeva nädalas. Bussi sisenemisel ei ole sõiduõigust tõendav dokument nõutav.
Bussiliin: Kallavere - Muuga - Kallavere | ||||||||||
Kallavere - Muuga (Ristaia bussipeatus)
| Ristaia - Kallavere | |||||||||
Nr | Peatus | Reis 01 | Reis 03 | Reis 05 | Nr | Peatus | Reis 02 | Reis 04 | Reis 06 | |
1 | Kallavere | 7.00 | 14.45 | 15.45 | 1. | Ristaia | 7.20 | 15.00 | 16.00 | |
2 | Kallavere kaulplus | 7.02 | 14.47 | 15.47 | 2 | Käära | 7.21 | 15.01 | 16.01 | |
3 | Orumetsa | 7.03 | 14.48 | 15.49 | 3 | Muuga aedlinn | 7.22 | 15.02 | 16.02 | |
4 | Uuevälja | 7.04 | 14.49 | 15.50 | 4 | Kirsipuu puiestee | 7.23 | 15.03 | 16.03 | |
5 | Lepalinnu ühistu | 7.05 | 14.50 | 15.51 | 5 | Hiireherne tee | 7.24 | 15.04 | 16.04 | |
6 | Kroodi oja | 7.06 | 14.51 | 15.52 | 6 | Õunapuu puiestee | 7.25 | 15.05 | 16.05 | |
7 | Maardu veehoidla | 7.07 | 14.52 | 15.53 | 7 | Kabelikivi | 7.26 | 15.06 | 16.06 | |
8 | Uus-Muuga | 7.08 | 14.53 | 15.54 | 8 | Uus-Muuga | 7.27 | 15.07 | 16.07 | |
9 | Kabelikivi | 7.09 | 15.54 | 15.55 | 9 | Maardu veehoidla | 7.28 | 15.08 | 16.08 | |
10 | Kardheina tee | 7.11 | 14.56 | 15.57 | 10 | Kroodi oja | 7.30 | 15.10 | 16.10 | |
11 | Pirnipuu puiestee | 7.12 | 14.57 | 15.58 | 11 | Lepalinnu ühistu | 7.31 | 15.11 | 16.11 | |
12 | Muuga aedlinn | 7.13 | 14.58 | 15.59 | 12 | Uuevälja | 7.33 | 15.13 | 16.13 | |
13 | Käära | 7.14 | 14.59 | 15.59 | 13 | Orumetsa | 7.34 | 15.15 | 16.15 | |
14 | Ristaia | 7.15 | 15.00 | 16.00 | 14 | Noorte | 7.35 | Kallavere kpl | Kallavere kpl | |
Marsruut: Kellamäe, Nurga, Keemikute, Orumetsa, Maardu tee, Kallavere tee, Muuga tee, Ristaia bussipeatus | 15 | Kallavere lõpp. | 7.40 | 15.18 | 16.18 | |||||
Marsruut: Ristaia bussipeatus, Muuga tee, Õunapuu pst, Ploomipuu pst, Maardu tee, Orumetsa, Keemikute, Noorte, Ringi, Keemikute. | ||||||||||