Osale Maardu kõige kaunima jõulukodu valimisel

Novembrikuus on loodus otsekui tardunud millegi ootuses. Imeline jõuluaeg on lähedal ja peagi algavad pühad toovad kaasa küünlavalgust ja tulede sära. Jõulude ajal on igas kodus omad tegemised-toimetamised ja erinevad traditsioonid. Paljud inimesed alustavad kodu ja maja kaunistamist juba detsembri alguses – sooviga luua  õiget jõulumeeleolu, rõõmu ja sära  kõikide kodudesse meie kodulinnas!

Jõulude hakul korraldab Maardu Linnavalitsus konkursi „Kõige kaunim jõulukodu". Selline algatus on mõeldud edendamaks kodukultuuri  meie linnaruumis, et meie elukeskkond muutuks veelgi hubasemaks ja külalislahkemaks.

Konkursi raames selgitatakse välja ja tunnustatakse kõige kaunimalt kaunistatud väikeelamu ja korterelamu fassaadid selle aasta jõuludeks ettevalmistamisel.

Esitage oma kodu või korterelamu konkursile hiljemalt 10. detsember 2018.

Selleks, et oleks võimalik väärtustada ja hinnata meie kodulinlaste, naabrite ja kõigi meie initsiatiivi, pealehakkamist ja kodusoojust kodude kaunistamisel ja kujundamisel jõulude ajaks, ootab Linnavalitsus elanike poolt esitatud ettepanekuid kandidaatide osas osalemiseks nimetatud konkursil.

1. Palun saatke foto(d) ja/või videoid oma jõulukaunistatud kodudest e-posti aadressile info@maardu.ee või
  2. tooge käsipostiga linnavalitsusse hiljemalt 10. detsembriks.
  3. Lisage kandideeriva elamu/korterelamu postiaadress, omaniku nimi ja kontaktandmed.

Konkursi „Kõige kaunim jõulukodu" korraldab Maardu Linnavalitsuse poolt moodustatud komisjon, kes hindab konkursile esitatud eramuid ja korterelamud ning valib 18. detsembriks nende hulgast välja kõige kaunimad.

Hindamisel võetakse arvesse:

• Jõulukaunistuste terviklikku kontseptsiooni ning tehnilist teostust;

• Kaunistuste idee(de) originaalsust ning väljapaistvust;

• Kaunistuste sobivust hoone ning ümbritseva miljööga.

Konkurss toimub kahes kategoorias: kauneim väikeelamu ja kauneim korterelamu. Mõlema kategooria võitjat autasustatakse hinnaliste kinkekaartidega.

Maardu Linnavalitsus ootab väga kõigi kodulinlaste  aktiivset osalemist ja soovib kõigile innustavaid ideesid hubase jõulumeeleolu loomiseks oma kodus ja terves meie linnas.