Maardus toimus täna uute linnakodanike vastuvõtt

Täna toimus Maardu Vaba Aja Keskuse saalis vastsündinute ja nende vanemate pidulik vastuvõtt, mida linnavalitsus korraldab regulaarselt vastsete linnakodanike meelespidamiseks. Üritusel osales 22 perekonda.

Maardu linnapea Vladimir Arhipov soovis kõikidele peredele õnne ning andis kõige väiksematele maardulastele kätte nimetunnistused, lilled ja nimelised hõbelusikad. „Maardu linn on oma elanikkonna vanuselise koosseisu poolest juba palju aastaid püsinud Eesti nooremate linnade seas. Lapsi sünnib Maardusse aina rohkem, mis annab selgesti tunnistust paranenud elukeskkonnast ja linna tulevikuperspektiividest, sest iga juurdetulnud elanik on meie ühine tulevik. Seega toetus perekondadele, sotsiaalsed tagatised, haridusasutuste turvalisemaks ja kaasaegsemaks muutmine on linnavalitsuse töö prioriteediks", sõnas linnapea. „Ma soovin kõigile lastevanematele edu laste kasvatamisel, et lapsed kasvaksid terveteks, tublideks, tarkadeks ja haritud inimesteks ning neist saaksid tulevikus meie linna väärikad kodanikud", lisas Arhipov.

Perioodil jaanuar – oktoober 2018  sündis Maardus 118 last, nendest 49 tüdrukut ja 69 poissi. Levinumate poiste nimede hulgas olid näiteks Damir, Jaroslav, Samuel, Daniel ja Akim. Tüdrukute hulgas olid populaarseimad nimed Olivia, Vasilisa, Nika ja Sofia.

Pidulikul üritusel osalesid koos vanematega Daniil Kiriakov, Sten-Eric Potekajev, Daniel Serdjuk, Martin Stjuf, Jaroslav Žavoronkov, Vasilisa Žavoronkova, Akim Utikov, Sergei Subbotin, Lilia Komarova, Artjom Sošnikov, Robert Leet, Jaroslav Tšorna, Demid Tšemissov, Dajana Kotenko, Rasmus Džugan, Vasilisa Kostjakova, Ayaz Hannanov, Maksim Igolnitsõn, Timur Tsupsman, Harry Alfred Aasmäe, Damir Aljautdinov, Viktoria Kravtšenko ja Artjom Temit.