Maardu Linnavalitsuse ja Maardu Linnavolikogu pühadetervitused

Head maardulased!

Loetud päevad on jäänud jõulude ja uue aasta saabumiseni ning on aeg teha kokkuvõtteid. See oli meie linnale eriline aasta, mis kulges Eesti Vabariigi 100. juubeli tähistamise vaimus. 2018. aasta oli täis  olulisi sündmusi ja häid tegusid, tähtsaid linnaüritusi, vanade projektide lõpetamisi ja uute alustamisi ning suuri ja väikeseid igapäeva toimetusi. Aasta oli inspireeriv ja mõtlemapanev. Saime ühiselt ette võtta Maardu jaoks olulisi asju, mis kujundavad linna paremat tulevikku.

Kaasaegse Muuga Lasteaia valmimine sel aastal oli märgiline saavutus. Jätkasime Kroodi majanduspiirkonna veevarustuse ja kanalisatsiooni rekonstrueerimisega, renoveerisime tänavavalgustust ja mänguväljakuid, remontisime kõnni- ja sõiduteesid. Sügisel kinnitas volikogu Maardu linna eelarvestrateegia järgnevaks neljaks aastaks, mis seob omavahel linna prioriteedid ja rahalised võimalused ning tagab linnaarengu jätkusuutlikkuse. Järgmisel aastal ootab meie haridusasutusi põhjalik remont ja renoveerimine, mille tulemusena oluliselt paraneb meie koolide ja lasteaedade füüsiline keskkond. Kavandamisel on uute ja kaasaegsete Põlvkondade maja ja Tervisekeskuse rajamine. Plaane ja ideid on väga palju ning me usume, et koos me saame need ellu viia.

Kuna kõige tähtsam on inimeste heaolu, siis keskendusime ka sotsiaalvaldkonnale ja noorsootööle. Noorte tuleviku kõrval ei unusta me eakaid ja erivajadustega inimesi – igaüks nendest väärib veelgi suuremat hoolt ja toetust.

Aastavahetuse eel täname teid kogu hingest toetuse ja vahetu osavõtu eest Maardu linna arendamisel. Saame astuda rõõmu ja lootusega uude 2019. aastasse, koos teadmisega ühisest panusest enda ja oma lähedaste elukvaliteedi parendamisesse.

Talviste pühade unustamatus õhustikus kutsume üles hingerahule ja mõtlema ligimeste heaolule. Advendiaeg ja jõulud on soodsaim aeg heade tegude jaoks. Märgake enda ümber tähelepanu vajavaid inimesi ning jagage nendega oma hingesoojust.

Soovime õnne kõigile linnaelanikele saabuvate jõulupühade puhul ning soovime teile uueks aastaks rahu ja heaolu, südamesoojust ja küllust teie kodudesse, harmooniat ja teineteisemõistmist teie peredesse.

Saatku teid uuel aastal edu kõigis teie ettevõtmistes ja tegudes.

Häid pühi, kallid maardulased!

Vladimir Arhipov, Maardu linnapea

Ailar Lyra, Maardu Linnavolikogu esimees