Algas kauplejate registreerimine Vastlapäeva laadale 10. märtsil

Vastlapäeva laat toimub  10.03.2019 kella  10.00 – 18.00  Karjääri tn.4 Maardu Rahvamaja

Müügikohti broneeritakse alates 18.02.2019  kuni  06.03.2019

OSALEMISTINGIMUSED:

Iga kaupleja võib maksimaalselt broneerida 2 müügikohta.

Laadal kauplemiseks tuleb registreeruda Maardu Linnavalitsuse veebilehel :

1.Infosüsteemis - https://service.eomap.ee/maardulinn. (NB! Süsteem on beta-versioonis,  millega seoses võivad registreerimisel tekkida vead. Vigade tekkimise korral palun pöörduda tel. 6060718)

Müügikoht broneeritakse 30 minutiks. Selle aja jooksul peab broneeringu eest maksma. Juhul, kui makse ei ole sooritatud, broonering annuleeritakse..

*Pangalingid: Swedbank, SEB pank.

2. Täita taotluse blankett  www.maardu.ee ja saata e-posti aadressile: info@maardu.ee

Blankett

Müügikoht loetakse broneerituks pärast arve kättesaamist ja tasumist kahe kalendripäeva jooksul.

Juhul, kui makse ei ole laekunud õigel ajal, broneerig  annuleeritakse.

NB! Müügikohast äraütlemisel peale 06.03.2019  osavõtutasu ei tagastata.

­­­3.Kui kaupleja tuleb laadapäeval laadapalatsile ja pole end eelregistreerunud, kuid soovib kauplemiseks müügikohta, vabade kohtade olemasolul väljastatakse talle järgmisel peale laadapäeva tööpäeval arve kahekordses ulatuses.

Kauplejal peab olema kaasas müügikohta maksekoopia elektroonilisel või paberkandjal.
Kui kaubagruppi müügikoht on valesti valitud, Maardu Linnavalitsus jätab endale õiguse kauplejat müügiplatsilt eemaldada.
Vale info esitamisel registreering annuleeritakse.
Maardu Linnavalitsus jätab endale kauplejate lõpliku paigutamise õiguse.

Tähelepanu!

Laadale  eelneval päeval registreerijad (s o 07.03.2019  ja 08.03..2019 ) peavad tasuma kahekordse hinna.

Laada toimumise päeval  10.03.2019 ei saa  laadale registreerida ja makseid vastu ei võeta!

4. Kaubelda võib ainult Teie müügipiletil näidatud kohas (omavoliliselt kohta hõivata või vahetada ei tohi). Kauba müümisel vastutab müügikoha valdaja õigusaktides sätestatud nõuete täitmise eest.

5. Alkohoolsete jookide ja/või tubakatoodete müügi korral  peab   ettevõtja  www.eesti.ee  infovärava kaudu esitama elektrooniliselt majandustegevusteate  majandustegevuse registrile, kandes  ise vastavad andmed registrisse.

6. Toiduainetega kauplejatel ja toitlustajatel on Harjumaa Veterinaarkeskuse  teavitamine kohustuslik.

Toidukaupade müüjad  ja toitlustajad on kohustatud esitama  Harjumaa Veterinaarkeskusele  täidetud  "teisaldatava ja/või ajutise toitlustus- ja/või jaemüügiettevõtte majandustegevusteade e-posti aadressile: info.harju@vet.agri.ee.

7. Toitlustajatel palume organiseerida oma klientidele lauad ja toolid umbes 30-le inimesele.

Prügiurnide paigaldamine on kohustuslik.

8. Igal müüjal peab olema rinnas nimesilt  firma ärinimega

Müügipileti hinnad üheks päevaks :

Üks müügikoht (suurusega  kuni 12 m2, kuid mitte rohkem  kui 4j meetrit)        30.- eurot

Üks müügikoht käsitööeseme-, mesindussaaduste- ja istikutega kauplejale         20.- eurot

Ühe müügikoha juurde rohelisele alale pargitud auto või järelkäru                         25.- eurot

Üks müügikoht alkohoolsete jookidega kauplejatele (sh toitlustajatele)               60.- eurot

Müügipiletile lisandub vajadusel tasu elektrienergia kasutamise vajadusel:

• Ühe pistiku kasutamisel (1 faas, 1x10A)                                                         15.- eurot
  • Ühe pistiku kasutamisel (3 faasi, 3x10A)                                                         30.- eurot

Meelelahutusatraktsiooni (batuut, karussell, skyjump, veepall jms) püstitamisel  arvestatakse tasu vastavalt arvesti näitudele.

Lisainfo:

Linna arengu- ja majandusosakond