Uudised ja teated

« Tagasi

Maardu linn osaleb projektis “Samm Eesti tööellu"

Maardu linn osaleb Euroopa Sotsiaalfondi poolt toetatud tööotsijatele suunatud projektis "Samm Eesti tööellu".

Alustame aprillis venekeelse koolitus- ja tugiteenuste programmiga, mille väljundiks on tööturult eemal olevate ja hetkel mitte õppivate isikute tööturule jõudmine. Venekeelne tööotsingukoolitus algab esmaspäeval, 8. aprillil 2019 kell 13:00 aadressil Laulupeo 24, mil toimub koolituse infotund. Tööotsingukoolitusele ja tugiprogrammi on oodatud kõik, kelle peamiseks suhtluskeeleks on vene keel ja kes hetkel ei õpi ega tööta.

Esimene koolituspäev toimub esmaspäeval, 15. aprillil. Lisaks tööotsingukoolitusele on tööotsijatel võimalik saada individuaalset karjääri-, psühholoogilist, sõltuvus- ja võlanõustamist, osaleda tööpraktikal ja erialakursusel ning vajadusel saada ka tugiisikuteenust.

Projekti raames on võimalik osaleda tööotsingukoolitustel ja tugiprogrammis. Lisaks tööotsingukoolitusele on tööotsijatel võimalik saada individuaalset karjääri-, psühholoogilist, sõltuvus- ja võlanõustamist, osaleda tööpraktikal ja erialakursusel ning vajadusel saada ka tugiisikuteenust. Projekti viib läbi Johannes Mihkelsoni Keskus ja koolitused toimuvad Tallinnas

Osalemiseks saab infot : PROJEKTID

Küsi ka sotsiaalabi osakonnast : tel 6060744 või e-mail sao@maardu.ee