Uudised ja teated

« Tagasi

Maardu noori kutsutakse osalema videomeedia loomise koolitusel SisuAkadeemia

Äge võimalus Maardu noortele!

Kutsume Maardu noori osalema SisuAkadeemia koolitusprogrammis, mis on mõeldud Viimsi, Jõelähtme, Anija, Raasiku, Kose, Rae valla ja Maardu linna noortele vanuses 14 kuni 26 eluaastat.

Programmi eesmärk on pakkuda eelkõige tehnilisi teadmisi ja oskusi videomeedia loomiseks ning nende oskuste tulemusena avada oma Youtube kanal, mille kaudu edastada oma piirkonna noortele neile olulist infot ja vajalikke teadmisi.

Koolitusprogramm toimub käesoleva aasta mai- ja juunikuus, kokku 10 koolituskohtumist ning lisaks kontaktkohtumised mentor/youtuber Martti Hallikuga.

Koolitus on noortele TASUTA.

Video koolituse kohta siin

Koolituse korraldajad valivad registreerunute seast välja osalejad, kellele saadetakse hiljemalt 2. mai vastuskiri täpsema infoga sinu koolituse toimumiskoha ja transpordi korralduse kohta.

👉Programmi tutvustatakse lähemalt 24. aprillil Viimsi Gümnaasiumis kell 14:00.

👉Koolitusele registreerimine: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSccfQOKxGQ4p6P60BkNxbT-5upKaaypsmI2CE4cQM01FA37yg/viewform   

Täpsema info koolituse ja projekti korralduse kohta annab SisuAkadeemia projektijuht:
Tuuliki Rohtla tuuliki.rohtla@anija.ee

Kogu projekti info leiate ka Facebookist - https://www.facebook.com/events/1277896442335015/

SisuAkadeemia tegevusi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondi kaasrahastatud programmi "Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine" raames.