Uudised ja teated

« Tagasi

Alates 01.juulist 2019 alustab AS SEBE teenuse osutamist Maardu-Tallinn avalikel bussiliinidel

Tänu Maardu Linnavalitsuse sisulisele ja tulemuslikule koostööle Põhja-Eesti Ühistranspordikeskusega saime seni toimivale 2 avalikule liinile juurde lausa 6 uut avalikku liini, mis hakkavad tööle 1. juulist 2019.·Kokku teenindavad maardulasi 8 avalikku bussiliini järgmistel marsruutidel:

koondplaan – Laagna tee/Muuga liinid (PDF fail A3) + fail Excelis

koondplaan - Peterburi mnt liinid (PDF fail A3) + fail Excelis

Samaaegselt AS SEBE poolt teenuse alustamisega lõpetavad AS Temptrans ja AS Esvil-Reisid Tallinn – Maardu vahel sõitvate kommertsbussiliinide 221, 285, 286 ja 288 teenindamise. 

Oluline info:

  • Avalikele bussiliinidele toimub bussidesse sisenemine ainult esiuksest ning iga sõitja on kohustatud registreerima oma sõiduõiguse.
  • Sõiduõigus tuleb registreerida samuti sõitjatel, kellel on 0-eurose piletihinnaga sõitmise õigus Harju maakonna avalikel bussiliinidel olenemata registreeritud elukohast.
  • Ostes üksikpileti on piletile märgitud kehtivuse aeg, mille jooksul on õigus avalikel maakonnaliinidel sõites ümberistuda teisele maakonna avalikule liinile. Sõitja peab jälgima, et pilet kehtiks reisi lõpuni. Kui piletil märgitud aja jooksul ei ole reisi sihtpunkti jõutud, tuleb osta juhilt lisapilet.

 

Piletihind

Alla 20 aastastele ja alates 63 eluaastast on sõit tasuta.  Tasuta sõidu aluseks  on kassas registreeritud, isikustatud Tallinn-Harjumaa Ühiskaart. Samuti on võimalik kasutada e-õpilaspiletit või ISIC kaarti.

Harjumaa avalikel bussiliinidel kehtib piletimüügisüsteem, kus sõitjatele vanuses 20-62 eluaastat (kaasa arvatud) kehtib piletihind vastavalt hinnakirjale Harju maakonna avalikel bussiliinidel olenemata registreeritud elukohast.

Tsoon

Sularaha üksikpilet

E-rahaga üksikpilet

Harju maakonna 30 päeva kaart

Tallinn-Harju 30 päeva kaart

1 (Tallinn

sh peatus Iru (Vana-Narva mnt)

0,90

0,72

13,50

29,20

2 (Tallinn-Maardu)

1,60

1,28

24,00

37,60

 

Sõit ühe tsooni piires - kestus maksimaalselt 1 tund

Sõit kahe tsooni piires - kestus maksimaalselt 1,5 tundi                                                  

                                                               

Piletihindade, sõidusoodustuste, sõitjate õiguste ja kohustuste kohta on lisainfo leitav: https://www.ytkpohja.ee/piletimuugisusteem

Sõiduplaanid www.peatus.ee

Piletimüügi keskkond www.pilet.ee
Lisainfo: info@ytkpohja.ee
AS SEBE infotelefon 602 2555  ja e-post info@sebe.ee

BUSSIINFO TELEFON 602 2555

Täname Põhja-Eesti Ühistranspordikeskust tulemusliku koostöö eest!