Maardu Cup 2019 toob Eestisse noori jalgpallureid erinevatest riikidest

9-11. augustil toimub Maardu linnastaadionil (Karjääri 4) rahvusvaheline laste jalgpallivõistlus Maardu Cup 2019, mille eesmärk on ühendada noori sportlasi erinevatest riikidest ja populariseerida jalgpalli.

Võistluses osalevad 20 võistkonda: Venemaalt („Lokmomotiv" Moskvast ja „Zenit" St.Peterburist), Poolast (Gliwice linna jalgpalliakadeemia), Ukrainast (Maardu sõpruslinna Mirgorodi meeskond), Lätist (Daugavpils) ja Eestist (Tallinn, Saha-Loo ja Maardu). Turniir toimub kahes vanuserühmas: 2009. sünniaasta – 12 võistkonda ja 2011. sünniaasta – 8 võistkonda. Võistluse mängud algavad kell 10.00.

11. augustil kell 12.00 toimub finaalmäng vanemate võistkondade vahel, kell 13.00 -  võitjate autasustamine. Samal päeval kell 12.30 toimub viimaste mängude algus nooremate sportlaste vahel. Kell 13.30 – autasustamine.

Turniiri korraldavad Maardu Linnavalitsus ja Maardu Linnameeskond.

Tulge linnastaadionile noori sportlasi toetama!