Tulekul RMK Tallinna Pargijooksude sarja etapp Maardu metsapargis

Üritus toimub 07. augustil 2019 Maardu lähiümbruses, start ja finiš  Metsapargi servas

Jooksu –ja orienteerumisürituse eesmärk on pakkuda jooksuelamust Maardus, Tallinnas ja selle lähiümbruses, kaunites linna parkides ja seda just Maardu lähiümbrus pakub.

RMK Tallinna Pargijooksud on ühekasteistkümnest osavõistlusest koosnev rahvaspordisari. Üritused toimuvad aprillist kuni septembrini kolmapäeviti. Start on kõikidele soovijatele avatud kella 17:30 kuni 19:30.

RMK Tallinna Pargijooksul leiavad sobiva distantsi nii tipp- kui ka liikumisharrastajad. Oodatud on igas vanuses osalejad, kõik kes naudivad liikumist looduses. Oleme mõelnud ka lastele, rajad on nii kooliealistele kui ka kõige pisematele osalejatele - tillurada eelkooliealistele lastele. Üritus on mõeldud kogu perele.

Maardu etapi stardis on võimalus kõigil saada jooksu- ja orienteerumisalast juhendamist.

Lisainfot jooksu kohta leiab veebilehelt: www.pargijooksud.ee

RMK Talllinna Pargijooksu toimumist toetavad: Maardu linn, Tallinna linn,  Eesti Kultuurkapital, RMK, Mayeri Industries AS, Monkey Sport OÜ, Rae Kivitehas OÜ, Vunder AS, Egmont, EOP, EOL, Nordwood OÜ, City Motors AS.