Täna Maardut külastas peaminister

Maardu on suure arengupotentsiaaliga väikelinn. Selles on veendunud ka Eesti peaminister Jüri Ratas, kes külastas täna Maardut. Kohtumisel linna juhtkonnaga arutati linna senist arengut ning tulevikuplaane. Visiidi käigus peaminister külastas Kallavere Keskkooli algklasside maja, noortekeskust, Rahvamaja ning linnastaadioni.

"Peamistri visiit näitab selgelt, et Maardu ei ole vaid pealinna satelliit-linn, vaid võrdne osaleja dialoogis ja tähtis partner EV valitsuse jaoks. Olen veendunud, et meie koostöö jätkub ning saame teha palju meie linna heaks", - sõnas Maardu linnapea Vladimir Arhipov.

Peaminister kinnitas koostöö jätkamist. „Eesti peab elama ka väljaspool pealinna. Iga kord teie linnas käies näen ja kuulen ma kinnitusi, et Maardu kasvab ja siinne elu paraneb. Hindan kõrgelt, et linnajuhtidel on selge arusaam, mida elanikud vajavad ning just selles suunas nad järjepidevalt töötavad."