Maardu tähistab täna omavalitsemise 28. aastapäeva

7. novembril tähistab Maardu linn omavalitsuse staatuse saamise 28. aastapäeva. Tähtpäeva puhul toimub Maardu Vaba Aja Keskuses pidulik kontsert koos vastuvõtuga, mil meenutakse linna saamislugu ja tänatakse väärikaid maardulasi nende panuse eest linna arengusse. Üritusel antakse tublidele linlastele üle 10 tänukirja ja 3 teenetemärki.

Linnapea Vladimir Arhipovi sõnul tähistab 28 aasta pikkune teelõik suurt tööd selle nimel, et Maardu linn areneks ja omandaks kauni ilme. „Linna areng nõudis mitmete maardulaste põlvkondade jõupingutusi ja linnavõimu eesmärgipärast tegevust. Nende aastate vältel tõestas Maardu oma võimekust areneda, heaperemehelikult ennast majandada ja olla jätkusuutlik", sõnas linnapea.

„Maardu kasvab, muutub mugavamaks ja kaasaegsemaks, rõõmustades maardulasi ja meelitades uusi elanikke. Maardul on oma kultuuritraditsioonid ja me jagame oma kogemusi teiste omavalitsuste ja välispartneritega. Meie linnas on võimalik saada hea hariduse ja teha sportlaskarjääri; linnas elavad, õpivad ja töötavad andekad noored, kelle suhtes meil on suured ootused", lisas linnapea.

„Hindamatu panuse eest meie omavalitsuse arengusse tahan tänada kõiki Maardu elanikke, kelle saatus on linna saatusest lahutamatu. Ma tänan ühiskondlike organisatsioonide esindajaid nende heade algatuste eest ning aukodanikke, kes on andnud suure panuse Maardu kujunemisse ja arengusse. Aitäh kõigile munitsipaalasutuste ja Maardu territooriumil tegutsevate ettevõtete töötajatele, kes kannavad oma ülesannete täitmisel suurt vastutust ja töötavad meie linna heaks. Soovin kõigile heaolu, tervist ja kordaminekuid!", ütles linnapea.

Maardu areng on toimunud tänu tublidele linlastele, kes on andnud oma suure panuse selleks, et Maardu linn omavalitsusena edukalt toimiks. Sel aastal tänukirju saavad Tatjana Jerjomina, Lilia Kidelman, Nadezda Rostovskaja, Eduard Bernardt, Mari Pekareva, Natalja Keernik, Jevgeni Golovats, Tüüne Nikolajeva, Margus Kare ja Ellen Loopere. Maardu linna teenetemärgid saavad Hendrik Nagla, Ljudmilla Kossõh ja Larissa Ištšuk pikaajalise kohusetundliku töö ja suure panuse eest linna arengusse.

Head omavalitsemise päeva teile, kallid maardulased!