Järgmisel kolmapäeval toimub Maardus infopäev vaegkuuljatele

15. novembril 2017 toimub Maardu Vaba Aja Keskuses (Keemikute 12b) tervise- ja kuulmisohutuspäev vaegkuuljatele, mida Maardu Linnavalitsus korraldab koostöös Tallinna ja Harjumaa Vaegkuuljate Ühingu, Eesti Tinnituse ja Meniere`i ühingu ning vaegkuuljate- ja kurtide abivahendite keskusega Kadrimardi. Infopäev algab kl 15.00.

KAVA

1.   Uus kord abivahendite soodustingimustel saamisest (Svetlana Maide, Mallori Lemsalu);

2.   Tinnitus ja sellega toimetulek (Ene Oga);

3.   Meie hoolimatu suhtumine oma kuulmistervisesse  (Kaarel Saluste);

4.   Töö saamise võimalused kuulmispuudega tööotsijatele, sealhulgas kurtidele.

5.   Uued kuulmisabivahendid ja mitmesugused vajalikud signaliseerimise- ja häireseadmed kasutamiseks tööl ja kodus – vaatame, proovime, tellime (Kaarel Saluste)

Kohal on oma ala asjatundjad Eestis, kes vastavad küsimustele. Koolitajad aitavad aparaate timmida ja nõustavad individuaalseid juhtumeid.

Lisainfo:

Margit Väikmeri