Koeraomanikule

Lgp. Maardu koeraomanikud!

Selleks aastaks on talv arvatavasti läbi ja meie linnas on lumi sulanud. Sellega on ilmunud reostatud haljasalad, mis ei ole meeltmööda linlastele. Linn on koerajunne täis. Koeraomanikud väidavad, et nende koerad pole ühtegi junni teinud või kui on, siis on koeraomanik need ära korjanud. Samas... Peame meeles, et linnaruum on eelkõige inimese jaoks, ning peame kasvõi oma kodu juures looma tingimused, et inimene ei peaks koera kallaletungi kartma või väljaheite sisse astuma.

Meie linnas kehtib koerte ja kasside pidamise eeskiri, mis on toodud mäluvärskendamiseks SIIN.

Pöördume kõikide koeraomanike poole palvega: minnes koeraga tänavale jalutama võtke kaasa tühi kilekott, et hiljem koera väljaheide selleks ettenähtud kasti visata. Samuti olgu koer rihma otsas. Sellega näitate üles austus teiste linlaste vastu. Juhul kui keegi korralik linnakodanik aga näib vastupidist ja tal on see võimalik fotole jäädvustada. saatke see pilt koos asukoha, kuupäeva ja kellaaja näiduga mulle valur.ilves@maardu.ee aadressil. Vastavalt  Maardu linna koerte ja kasside pidamise eeskirjale võib sellist koeraomanikku oodata kuni 400 eurot trahvi.

Valur Ilves
Maardu linnavalitsuse korrakaitse spetsialist