Uudised
Maardu Ahven 2017. Tulemused
KLASS: PARIM MAARDULANE
Nimi Vanus Elukoht Tulemus (g) Koht
Juri Garashin 65 Maardu 2510 1
Anatoli Sidoruk 50 Maardu 620
Ivan Rettijev 64 Maardu 440
Andrei Krehhov Maardu 240
Rasmus Väljataga 7 Maardu 50
Andry Kulbert 10 Maardu 0
Eve Kislov Maardu 0
Pjotr Patśepko 65 Maardu 0
Valeri Vassiljev 64 Maardu
Boriss Trośkin 83 Maardu
Nikolai Holopov 84 Maardu
Kevin Saarna Maardu
Kurmet Partisoja Maardu
Danil Lebedev Maardu
Ilja Matvejev Maardu
Anatoli Jakuna Maardu
KLASS: MEHED
NIMI VANUS ELUKOHT TULEMUS (gr) KOHT LISAKOMMENTAARID
Andrus Nurme 3000 1 suurim kala
Juri Garashin 65 Maardu 2510 2 parim maardulane
Valeri Geok 68 2360 3
Aivar Kõmmits 1880 4
Mati Banhard 66 1740 5
Juri Garanin 1460 6
Kalvi Laasalu 1430 7
Denis Zigaldo 1290 8
Meelis Viikmann 1220 9
Teet Talve 1040 10
Sergei Gavriljuk 980 11
Jaanus Viitkin 920 12
Tauno Tuul 900 13
Margus Ollin 880 14
Tiit Peetsalu 780 15-16
Heiki Randrüüt 780 15-16
Harri Nurk 740 17
Marko Abram 730 18
Anatoli Sidoruk 50 Maardu 620 19-20
Ruslan Bratś 620 19-20
Aadu Noot 600 21
Georg Semenovski 550 22
Ranel Kõmmits 480 23
Ivan Rettijev 64 Maardu 440 24
Nikoali Pidash 67 430 25
Deniss Verk 410 26
Elmar Schasmin 380 27
Sergey Fomchenkov 370 28
Rauno Tomson 360 29
Eerik Laas 340 30
Sven Michelson 305 31
Alar Väljaots 280 32
Andrei Gofmekler 250 33
Andrei Krehhov Maardu 240 34-35
Sergei Horohonov 240 34-35
Aleksandr Peljovin 220 37
Janek Śaluhin 200 38-39
Jaak Visnapuu 64 175 40
Vladimir Grośtrśenko 160 41
Argo Heinpõld 120 42
Martin Kõks 70 43
Martin Kõks 70 43
Leo Tammemäe 67 50 44-45
Aivar Kraus 50 44-45
Gennadi Jakovlev 40 46-47 Väikseim kala
Siim Pärt 40 46-47
Erik Oja 30 48
Pjotr Patśepko 65 Maardu 0 49-51
Toomas Sõerde 0 49-51
Priit Sonn 0 49-51
Valeri Vassiljev 64 Maardu DNF
Boriss Trośkin 83 Maardu DNF
Nikolai Holopov 84 Maardu DNF Vanim osavõtja
Kevin Saarna Maardu DNF
Kurmet Partisoja Maardu DNF
Danil Lebedev Maardu DNF
Ilja Matvejev Maardu DNF
Anatoli Jakuna Maardu DNF
Vassili Kutśumov DNF
Vadim Bedrit DNF
Tarmo Liias 65 DNF
Aleksei Adrianov DNF
Oleg Veshkov 63 DNF
Jorma Silm DNF
Raivi Pettai DNF
Tanel Erik DNF
Üllar Saare DNF
Roman Zuravljov DNF
Tanel Taluri DNF
Andrus Sepp DNF
Anatoli Kovalko 78 DNF
Ülar Nuus DNF
Toomas Aunpuu 65 DNF
Vladimir Fjodorov 69 DNF
Gennadi Astafjev DNF
Enn Soorm 76 DNF
Nikolai Fomin DNF
Sergei Posudievski DNF
kaspar Vihm DNF
Taavi Larionov DNF
Raino Pakkonen DNF
Risto Pakkonen DNF
Andrei Posohhov DNF
Tauno Aidma DNF
KLASS: NAISED
NIMI VANUS ELUKOHT TULEMUS (gr) KOHT
Agneriin Heinmäe 1110 1
Tiina Viikmann 870 2
Eve Talvet 740 3
Aili Kütt 710 4
Viivi Liias 460 5
Ülli-Kaisa Karro 275 6
Raili Umda 240 7
Eve Kislov Maardu 0 8
Natalja Peljovina DNF
Tuuli Järve DNF
KLASS: NOORED
NIMI VANUS ELUKOHT TULEMUS KOHT LISAKOMMENTAARID
Aare Silm 15 280 1
Anton Girlin 15 170 2
Ott Pilbas 9 100 3
Chris-Kenneth Zuravljov 8 70 4
Rasmus Väljataga 7 Maardu 50 5-6
Andreas Schasmin 12 50 5-6
Gevert Meite 13 40 7
Andry Kulbert 10 Maardu 0 8-10
Andy Sõerde 6 0 8-10 noorim osavõtja
Annely Sõerde 7 0 8-10
Taniel Veshkov 11 DNF
Trevor Taluri 7 DNF
Oskar Kovalko 12 DNF
Mart Pilbas 7 DNF