Maardu kõige kaunim jõulukodu on valitud

Maardu Linnavalitsus jätkab toredat traditsiooni meie kodulinna kaunistamisel ja külalislahkemaks muutmisel, ergutamaks kaaslinlasi imelisel jõuluajal kaunistama oma kodusid, hoove, tänavaid ja parke – seega kõike ümbritsevat meie linnaruumis.

On tore märkida ja rõõmustav, et samal ajal, kui kaaslinlased aktiivse osavõtuga konkursist oma kodudesse õiget jõulumeeleolu, rõõmu ja sära loovad, on ka väike ja õrn lumevaip katnud meie linna. Me kõik loodame ja usume, et lund tuleb ikka rohkem ja rohkem!

Selleks aastaks on konkurss „Kõige kaunim jõulukodu" lõppenud ning võitjad teada ja iga maardulane jätkab oma väikese või suure maja kaunistamist kõikideks pühadeks nii veel sellel aastal kui ka uue aasta algul juba nii, nagu seda igal aastal teinud on.

Maardu 2018. aasta kõige kaunima jõulukodu konkursi võitis Julia ja Maksim Lipsikule kuuluv väikeelamu Muugal, aadressil Tarasoo 5A.

Võitnud väikeelamu omanikke autasustatakse aianduskeskuse Hansaplant hinnalise kinkekaardiga, mis võimaldab muuta oma kodumaja ja hoovi veelgi imelisemaks.

Linnavalitsus peab kõiki konkursist osavõtjaid ja nominente meeles väikeste kingituste ja meenetega, mille annab kõigile osavõtjatele detsembri kuu jooksul üle linnapea Vladimir Arhipov.

Loodan väga, et see linnavalitsuse tore algatus sellel aastal saab järgmise, 2019. aasta pühadeks ettevalmistamisel uue hoo ning toob uut rõõmu ja tuledesära meie kodudesse ja meie kodulinn on jälle külalislahkem!

Kaunist pühadesära ja rõõmsat meelt meie kõigi kodudesse!