Maardu kutsub tervisespordi sõpru sügisjooksule

30. septembril toimub Maardus taas  traditsiooniline sügisjooks, mis algab peaallees kaubanduskeskuse Maxima XX kõrval ning vastavalt soovile saab valida kerge kõnni või suuremat jõupingutust nõudva jooksu vahel. Spordiüritus algab kl 10.00.

Maardu linnapea Vladimir Arhipovi arvamusel on tervislik eluviis ja regulaarne füüsiline koormus on hea enesetunne olulised koostisosad, mis mõjuvad hästi tervisele ja annavad energiat juurde. „Sel põhjusel on rahvaspordi toetamine alati olnud Maardus suure tähelepanu all ning motiveerime maardulasi rohkem liikuma. Sügisjooks annab hea võimaluse veeta päeva värskes õhus ning tegeledes spordiga suhelda oma sõpradega," sõnas linnapea. „Sel laupäeval tulen ise metsapargi radadele ning kutsun kõiki tervisliku eluviisi harrastajaid kaasa lööma," lisas ta.

Registreerimine jooksule toimub kuni 29. septembrini ning seda on võimalik teha elektrooniliselt lingil https://goo.gl/Lrokoa . Sügisjooksu päeval kohapeal jooksule registreerimist ei toimu. Stardinumbrid 1km, 3km ja 5 km jooksudele väljastatakse kohapeal stardipaigas.

Maardu sügisjooksu distantsid metsapargis on 100 m (lapsed 3-6a), 1 km (lapsed 7-12a), 3km (noored 13-15a, naised 45+, mehed 60+) ja 5 km (noored 16-18a, naised 19-44a, mehed 19-59a). Erivajadustega noortel on võimalik osaleda spetsiaalselt neile mõeldud matkal distantsil 500 meetrit.

Sügisjooksule on oodatud ka tervisekäijad, kes saavad ennast registreerida stardipaigas kl 10.00-12.00. Kõigi tervisekõnni osalejate vahel loositakse loterii. Üritus on kõikidele tasuta.

Maardu Sügisjooksu ajakava

10.00 -11.00      Stardinumbrite väljastamine lastejooksule distantsile 1 km

11.00-13.00       3km ja 5km jooksu stardinumbrite väljastamine

11.00                   Start mudilastele distantsile 100 m