Maardu linnapea ja Linnavolikogu esimehe jõulutervitus

Kallid maardulased!

Vaid loetud päevad lahutavad  meid kauaoodatud jõulu- ja aastavahetuse pühadest. 2016. aasta oli kõigi meie jaoks pingelise töö aasta, milles oli olulisi sündmusi, tähtsaid linnaüritusi, vanade projektide lõpetamisi ja uute alustamisi ning suuri ja väikeseid igapäeva toimetusi. Möödunud aasta polnud lihtne,  kuid üheskoos ületasime väärikalt kõik raskused ning seadsime selged sihid Maardu linna edasiseks arenguks.

Jätkame aktiivset tööd tänavavalgustuse-, veevarustuse- ja kanalisatsiooni projektidega kogu linna piirkonnas. Remondime tänavaid, ehitame kergliiklusteid, korrastame ja sisustame linna puhkealasid ja laste mänguväljakuid.

Tähtsal kohal meie plaanides on kooli- ja lasteaiahoonete renoveerimine, kohaliku ettevõtluse arendamine ja investeeringute abil uute töökohtade loomine ning mitmekülgse abi osutamine vähekindlustatud peredele ja erivajadustega inimestele. Jätkame tegusalt erinevate spordialade harrastamise võimaluste arendamist, pakkudes sellega   linnakodanikele  s.h. ka noortele kvaliteetset  vabaaja veetmist. Oleme täis jõudu ja optimismi töötama selle nimel.

Täname teid toetuse ja vahetu osavõtu eest Maardu linna arendamisel. Heameel on tunda, et meie linna elu ei jäta teid ükskõikseks.

Astume uude aastasse rõõmu ja lootusega – las 2017. aasta toob teile ja teie lähedastele palju rõõmu, saavutusi ja rahuldustunnet. Me teeme kõike võimalikku ja kasutame kõiki olemasolevaid ressursse, et teie elukvaliteet muutus paremaks.

Siiralt õnnitleme kõiki teid saabuvate jõulupühade ja uue aasta puhul ning soovime teile rahu ja heaolu, hingesoojust ja küllust teie kodudesse, harmooniat ja teineteisemõistmist teie peredesse.

Kõige südamlikumad tervitused saadame pensionäridele, puuetega inimestele, sõjaveteranidele, paljulapselistele peredele ning kõigile sotsiaalabi vajavatele linnakodanikele. Soovime teile rõõmu, südamlikkust, reipust. Märgake enda ümber tähelepanu vajavaid inimesi ning jagage nendega oma hingesoojust.

Saatku teid uuel aastal edu kõigis teie ettevõtmistes ja tegudes.

Soovime teile ilusat, rõõmsat ja muretut uut 2017.aastat!

Vladimir Arhipov, Maardu linnapea

Elviira Piiskoppel, Maardu Linnavolikogu esimees