Maardu linnapea Vladimir Arhipov loobus Riigikokku minekust

Vaatamata võimalusele pääseda Riigikokku Jüri Ratase asendusliikmena jääb linna arengut suunama praegune linnapea ja ustav maardulane Vladimir Arhipov.

Linnapea sõnul vajab Maardu stabiilsust, tugevat juhti ja kindlat arengusuunda. Viimase 5 aasta jooksul vahetus linnas 5 linnapead, mis ei võimaldanud täiel määral realiseerida Maardul olemasolevat arengupotentsiaali.

"Keskerakondlaste võimule tulekuga sai linna areng uue tugeva impulsi ning pooleli on mitmeid olulisi projekte, mis vajavad lõpule viimist. Jätta linn ilma juhita ei luba mul sadade maardulaste usaldus. Kahtlemata saaksin viia valimislubadused ellu ka Riigikogus, kuid Maardu on minu linn, mille arenguks saan rakendada oma võimeid ja kogemusi," sõnas Vladimir Arhipov. „Maardu tulevik jääb kindlatesse kätesse," lisas ta.

Lõplik otsus sai vastuvõetud peale nõupidamist linlaste ja erakonna kaaslastega. Riigikogu valimisel 2015 aastal sai Vladimir Arhipov 836 häält.