Maardu Päevakeskuse pensionärid ja puuetega noored ootavad kõiki talvelaadale

Kolmel järjestikusel detsembrikuu reedel 02.12.2016; 09.12.2016 ja 16.12.2016 kella 11.00-15.00 toimub Maardu Rahvamajas (Karjääri 4) heategevuslik talvelaat.

Ürituse korraldavad Maardu Päevakeskuse eestikeelsed pensionärid ja puuetega noored inimesed, kes müüvad isevalmistatud meeneid ja suupisteid. Teenitud tulu läheb päevakeskuse elu ja huvitegevuse korraldamiseks. Kõikidele laada külastajatele pakutakse kuuma jooki.

«Jõuluaeg on õige aeg teha head ning jagada oma soojust neile, kes vajavad seda kõige rohkem. Tulen ise laadale ning kutsun kõiki maardulasi astuda Rahvamajast läbi, et tunnustada meie eakaid ja erilisi linlasi. Tulge kõik uudistama ehk leiate just laadalt kingituse oma lähedastele! ," sõnas Maardu abilinnapea Ailar Lyra.

Maardu Puuetega Noorte Päevakeskus on loodud 1. oktoobril 2014 eesmärgiga pakkuda sotsiaalteenuseid loovas ja turvalises keskkonnas raske ja sügava vaimupuudega noortele nende parima võimaliku eneseteostuse saavutamiseks.  Päevakeskus pakub linna erilistele noortele arendavat ja jõukohast tegevust. Alates selle aasta oktoobrist sai Päevakeskusest ka kogunemiskoht Maardu eestikeelsetele pensionäridele, kes veedavad sisukalt oma vaba aega ja laiendavad silmaringi.