Maardus tunnustati parimaid koolilõpetajaid

Eile toimus Maardu vabaajakeskuses linnapea vastuvõtt parimatele Maardu koolide lõpetajatele. Pidulikule üritusele oli kutsutud 45 koolilõpetajat. Maardu linnavalitsus autasustas kuldmedaliga lõpetajaid 320 euroga ja kooli hõbemedaliga lõpetajaid 250 euroga.

Linnapea Vladimir Arhipovi sõnul tähistab edukas kooli lõpetamine uue eluetapi algust. „Koolis saite palju eluks vajalikke teadmisi. Kasutage neid targasti ning säilitage oma südames kõik hea, mida õpetajad teile õpetasid,"- lausus linnapea oma tervituskõnes.

„Koos pedagoogidega saadame teid täna suurde ellu ning täname teid kohusetundliku õppimise ja koolielus osalemise eest. Soovime, et valiksite elukutse, mis pakuks teile rõõmu ja rahuldust, sest kui teha midagi südamega, siis laabub iga töö. Inimese elutee ei ole alati kerge, kuid olen veendunud, et tulete raskustega toime ning saate edukaks. Meie linna uksed jäävad teile alati avatuks! "- lisas linnapea.

Parimateks Maardu põhikooli lõpetajateks 2017. aastal osutusid ainult viitele õppijad Kristina Radkovets ja Alina Sidlauskaite ning Kamila Abdulajeva, Danila Subatšus, Mari Tšegurov, Sergei Volkov, Igor Vorobjov, Diana Gorbatšova, Roman Mohrat ja Dina Saveljeva, kelle lõputunnistusel olid vaid neljad ja viied.

Kallavere keskkooli parimateks lõpetajateks tunnistati ainult viitele õppiv Annabel Suga ning Heidi-Lii Kärner. Karol-Liis Tragel ja Andra Salumaa lõpetasid kooli neljade ja viietega.

Maardu gümnaasiumi lõpetas kuldmedaliga Karina Ivanova. Hõbemedali said Jevgenia Tomina, Galina Belova ja Anna-Maria Kubli. Neljade-viitega lõpetasid gümnaasiumi Andrei Jakovlev, Vlad Romanjuk, Karolina Isonen ja Anastassia Kitškerina. 9. klassi lõpetajate hulgas märgiti ära viielised Kristina Gorohhova, Elina Ivanova, Anastasia Atškasova, Daniil Bragin, Natalja Dorošenko, Daniil Leonov, Alisa Ralkevitš, Nikita Rumjantsev, Aleksandra Jefimova, Dmitiri Smirnov ja Sofia Sevalkina. Evina Kozlova, Jelizaveta Šeibak, David Solomatov, Angelika Tihhomirova, Vladimir Võšõvanjuk, Igor Aleksin, Artjom Atškasov, Anastassia Šeljug, Anastassia Tšernõhh, Sofia Viktoria Geroiskaja ja Aleks Tolstjakov lõpetasid põhikooli neljade ja viitega.

2017. aastal oli Maardu koolides kokku 137 lõpetajat, neist 121 omandasid põhihariduse ning 16 õpilast lõpetasid gümnaasiumi.