Maardus toimus täna uute linnakodanike vastuvõtt

Täna toimus Maardu Vaba Aja Keskuse saalis vastsündinute ja nende vanemate pidulik vastuvõtt, mida linnavalitsus korraldab regulaarselt vastsete linnakodanike meelespidamiseks. Üritusel osales 15 perekonda. Maardu linnapea Vladimir Arhipov soovis kõikidele peredele õnne ning andis kõige väiksematele maardulastele kätte nimetunnistused, lilled ja nimelised hõbelusikad.

Vladimir Arhipovi sõnul on linnavalitsuse üks suurimaid prioriteete demograafilise olukorra parandamine linnas ning noorte perede toetus. „Sel aastal suurendasime teise lapse sünnitoetust ja lihtsustasime selle saamise korda. Suurenes samuti koolimineva lapse toetus, mis aitab noortel vanematel kooliks ettevalmistamisega seotud kulude katmisega paremini toime tulla ja annab neile kindlustunde. Me uuendame laste mänguväljakud ning varsti alustame ehitama kaasaegset lasteaeda Muugal," sõnas linnapea oma tervituskõnes.

"Lapsed on meie rõõm ja suur rikkus. Siiralt soovin, et kõikides peredes valitseks rahu, armastus ja üksteisest mõistmine. Las teie kodudes kõlab alati helisev laste naer!" lisas ta.

Pidulikul üritusel osalesid koos vanematega Annabel Moppel, Denis Valashas, Agata Tumas, Karoliina Aasa, Daniil Tereštšenko, Eric Krõlov, Viktoria Savritskaja, Diana Petrova, Liia Erkmann, Itan Ševtšenko, Jegor Starintšikov, Avigea Tulyakova, Maia Popovitš, Dmitri Karpuhhin ja Dmitri Sahharov.