Maardus toimus täna uute linnakodanike vastuvõtt

Täna toimus Maardu Vaba Aja Keskuse saalis vastsündinute ja nende vanemate pidulik vastuvõtt, mida linnavalitsus korraldab regulaarselt vastsete linnakodanike meelespidamiseks. Üritusel osales 16 perekonda. Maardu linnapea Vladimir Arhipov soovis kõikidele peredele õnne ning andis kõige väiksematele maardulastele kätte nimetunnistused, lilled ja nimelised hõbelusikad.

«Lapse sünd on suur ja oluline perekonnasündmus, mis toob palju rõõmu ja õnne. Viimase aastaga võtsime linnas kindla suuna sotsiaalsete garantiide suurendamisele ja turvalise linnakeskkonna loomisele noortele vanematele ja lastele linnakeskkonna – ehitame Maardus uusi laste mänguväljakuid ja uuendame olemasolevaid, suurendame sotsiaaltoetusi ja renoveerime lasteaedu", sõnas linnapea lapsevanemaid tervitades. „Me töötame selle nimel, et iga perekond tunneks end Maardu kindlalt ja kaitstult", lisas Arhipov.

Perioodil jaanuar – juuli 2017 sündis Maardus 77 last, nendest 44 tüdrukut ja 33 poissi. Levinumad poiste nimed olid Artjom, Denis ja Matvei. Kõige populaarsemad tüdrukute nimed olid Sofia ja Alissa.

Pidulikul üritusel osalesid koos vanematega Ruufus Korjus, Uljana Vassiljeva, Vladimir Grünbaum, Leila Pljut, Robert Arunurm, Timur Taranenko, Emilia-Gabriella Danilova, Ivan Gerassimenko, Alisa Suvorova, Kamilla Butkevitšus, Hans Johan ja Joanna Kislov, Andrei Andrejev, Zahar Brussilov, Marsel Rostovtsev ja Jenny Lilleaed.