Maardus toimus täna uute linnakodanike vastuvõtt

Täna toimus Maardu Vaba Aja Keskuse saalis vastsündinute ja nende vanemate pidulik vastuvõtt, mida linnavalitsus korraldab regulaarselt vastsete linnakodanike meelespidamiseks. Üritusel osales 26 perekonda. Maardu linnapea Vladimir Arhipov soovis kõikidele peredele õnne ning andis kõige väiksematele maardulastele kätte nimetunnistused, lilled ja nimelised hõbelusikad.

«Lapse sünd on suur ja oluline perekonnasündmus, mis toob palju rõõmu ja õnne. Viimastе aastatega võtsime linnas kindla suuna sotsiaalsete garantiide suurendamisele ja turvalise linnakeskkonna loomisele noortele vanematele ja lastele – loome Maardusse uusi laste mänguväljakuid ja uuendame olemasolevaid, ehitame ja renoveerime lasteaedu, suurendame sotsiaalseid toetusi", sõnas linnapea lapsevanemaid tervitades. „Me töötame selle nimel, et iga perekond tunneks end Maardus kindlalt ja kaitstult", lisas Arhipov.

Perioodil jaanuar – juuli 2018 sündis Maardus 82 last, nendest 42 tüdrukut ja 40 poissi. Levinumad poiste nimed olid Damir, Kirill ja Nikita. Kõige populaarsemad tüdrukute nimed olid Olivia, Anastassia ja Sofia.

Pidulikul üritusel osalesid koos vanematega Ivetta  Žitnikov, Sandra  Kommussaar, Rodion  Gorjatšev, Beliina-Rebecca  Runthal, Diana  Gil, Dominic Vilkov, Nikol Harlova, Karolina  Šleikin, Anastasia Ogurtsova, Karina Hobotova, Aleksandr Prokopov, Hõbe Mai Kolostov, Timur Khomutov, Aleks Zaripov, Olivia Saulina, Andrei Shatrov, Darja Serova, Sofia Kornilova, Salih Garajev, Gleb  Kvetnitski, Daniel Spirin, Nicole Jevglevskaja, Saara Vessin, Klim Gavrilenko, Herald Aak, Damir Zakerov ja Rada Vorobieva.