Maardus tunnustati täna parimaid koolilõpetajaid

Täna toimus Maardu Linnavalitsuses pidulik vastuvõtt parimatele Maardu koolide lõpetajatele, kuhu oli kutsutud 19 koolilõpetajat. Maardu Linnavalitsus autasustas kuldmedaliga lõpetajaid 320 euroga ja hõbemedaliga lõpetajaid 250 euroga. Sel aastal lõpetasid gümnaasiumi kuldmedaliga 3 õpilast ja hõbemedaliga 2 õpilast.

Abilinnapea Anastassia Valužina õnnitles tublisid õpilasi kooli eduka lõpetamise puhul ning soovis neile julgust mitte karta muutusi. „Koolis õpetati teile kuidas olla siirad, iseseisvad, vastutustundlikud ja empaatilised. Te õppisite sõbraks olemise kunsti ja lugupidamist teadmiste vastu. Kooli ukse taga ootab teid aga huvitav ja väljakutseid täid elu, ning edaspidine edu sõltub nüüd teist endist – olge vaprad, töökad ja enesekindlad," sõnas abilinnapea. „Ma siiralt usun, et te viite oma unistused ellu ning säilitate oma südametes kõike seda head, mida õpetajad teile õpetasid. Ma soovin teile edu, uusi saavutusi ja julgust unistada suurelt," lisas  Anastassia Valužina.

Maardu Gümnaasiumi lõpetasid sel aastal kuldmedaliga Mihhail Daniljuk, Marek Leidmaa ja Julia Proniagina. Hõbemedali said Viktoria Inkatova ja Jelizaveta Steklova. 9. klassi lõpetajate hulgas märgiti ära viielised Elizabet Solovjova, Sofja Verbolovitš, Artjom Grigorjan, Anastasija Kapralova, Aljona Arustamjan, Diana Gurova, Mihhail Fokin ja Margarita Jerešina.

Parimateks Maardu Põhikooli lõpetajateks 2018. aastal osutusid ainult neljadele ja viitele õppijad Daša Bufetova ja Jekaterina Adilova. Kallavere Keskkooli parimateks lõpetajateks tunnistati  9. klassi õpilane Eliisa Carita Meikar ja 12. klassi lõpetav Sergei Saal.

2018. aastal lõpetasid õppimist Maardu koolides kokku 147 õpilast, neist 115 omandasid põhihariduse ning 32 õpilast said keskhariduse.