Pühapäeval avatakse Maardus pidulikult kaasaegne rulapark noortele

Homme, 17. septembril, avatakse Maardus (Ringi 13) pidulikult linna esimene kaasaegne rulapark noortele. Avamistseremoonia algab kell 14.00. Kohapeal toimuvad ka Maardu Xtreme Cup 2017 võistlused.

Projekti algataja, Maardu linnavolikogu aseesimehe Pavel Kuusiku sõnul pargi loomise vajadus tekkis juba ammu. "Seni pidid Maardu noored oma oskuste harjutamiseks tulema Viimsisse ja Loosse. Nüüd aga neile on loodud võimalus tegelda meelepärase spordiga oma kodulinnas," teatas Kuusik.

„Uuest rulapargist saab kahtlemata kohaliku noorte elu keskpunkt, mis tänu oma ainulaadsetele elementidele meelitab linna ka teisi ekstreemspordi harrastajaid üle terve Eesti ja kaugemalt," ütles Kuusik. „Ma kutsun kõiki noori inimesi homme rulapargi avamisele, kus teid ootab põnev masterclass turvalisusest ja elamuste rohked Freestyle võistlused BMX trikiratastel ja tõukeratastel. Võtke kindlasti kiivrid kaasa ning registreerida on võimalik kohapeal," lisas ta.

Pea 750 ruutmeetri pindalaga rulapark on omanäolise lahendusega ning pakub erinevad võimalused nii algajatele, kui ka edasijõudnutele. Esindatud on nii tehnilised elemendid, kui ka kiired ja adrenaliinirohkemad elemendid. Rulapark on mõeldud kõigile ekstreemspordi sõpradele olenemata vanusest, kes saavad sõita tõukeratta, rula, trikiratta ja trikiuisudega.

Maardu rulaparki ehitas OÜ OnWheels koostöös Ghetto Games Eesti ja Maardu Linnavarahooldusega. Tööde kogumaksumuseks on ligikaudu 70 000 eurot.