Tallinna Sadam toetab Maardu linnastaadioni renoveerimist

AS Tallinna Sadam ja Maardu Linnavalitsus sõlmisid koostöölepingu, mille alusel Tallinna Sadam toetab Maardu linnastaadioni renoveerimist  10 000 euroga.

Käesoleval  kevadel algab Maardu linnastaadioni renoveerimise järjekordne etapp, mille käigus renoveeritakse staadioni  riietus- ja olmeruumid.

Tänaseks on juba kasutuses  jalgpalliväljaku  uus kunstmurukatte ning  uued tribüünid ligi  250-le  pealtvaatajale. Sel aastal, tänu Tallinna Sadama toetusele, luuakse sportlastele paremad olmetingimused.

Linnastaadioni renoveerimise lõpetamine võimaldab edaspidiselt  viia läbi mitmeid rahvusvahelisel tasemel jalgpalliturniire nii noortele kui ka täiskasvanutele ning  annab lisatõuke  jalgpalli arengule Maardus.