Maardu Linnavalitsus

Kallasmaa 1, Maardu
74111, Eesti

Üldtelefon: 606 0702
Infotelefon: 606 0749
Faks: 606 0701
E-mail: linnavalitsus@maardu.ee
Kodulehekülg: www.maardu.ee

Registrikood 75011470
Konto number (SEB Pank) EE141010002031289008 

 

 

Ametikoht ja -juhend

Nimi E-aadress Telefon
   JUHTKOND      
  Linnapea Vladimir Arhipov linnavalitsus[ät]maardu.ee 6060702  
  Abilinnapea Rein Meel rein.meel[ät]maardu.ee 6060730
  Abilinnapea Anastassia Valužina anastassia.valuzina[ät]maardu.ee          6060752
  Linnasekretär Tiiu-Ann Kaldma tiiu.kaldma[ät]maardu.ee 6060703
   

Linnapeale vahetult alluvad ametnikud ja töötajad

     
  Arendus- ja transpordinõunik Väino Moor vaino.moor@maardu.ee 6060876
  Linnapea nõunik Inna Bondarenko inna.bondarenko[ät]maardu.ee 6060710
         
   LINNAKANTSELEI (põhimäärus)      
  Peaspetsialist Natalja Gorbunova natalja.gorbunova[ät]maardu.ee 6060704
  Peaspetsialist Lia Dinovskaja elanikeregister[ät]maardu.ee 6060705
  Peaspetsialist Tatjana Gordejeva tatjana.gordejeva[ät]maardu.ee 6060729
  Õigusnõunik Julia Saveljeva julia.saveljeva[ät]maardu.ee 6060707
  Jurist Kadi Orm kadi.orm[ät]maardu.ee 6030894
  Referent Tatjana Jerjomina linnavalitsus[ät]maardu.ee 6060702
  Nõunik Elina Letjutšaja elina.letjutsaja[ät]maardu.ee 6060736
  Spetsialist Sölvi Mägi dokumendihaldur[ät]maardu.ee 6060749
  HARIDUSOSAKOND      
 

Haridusnõunik

Vaido Niinesalu  vaido.niinesalu@maardu.ee 6060748
  Noorsootöö spetsialist Albina Shabanova  albina.shabanova@maardu.ee 6060743
   SOTSIAALABIOSAKOND (põhimäärus)      
  Juhataja Reet Aljas reet.aljas[ät]maardu.ee 6060720
  Juhataja asetäitja Lilia Kidelman sao[ät]maardu.ee 6060747
  Spetsialist Sandra Hommuk-Silla sandra[ät]maardu.ee 6060744
  Lastekaitse peaspetsialist Aili Lillemaa aili.lillemaa[ät]maardu.ee 6060732
  Lastekaitse peaspetsialist Alesja Svetovidova alesja.svetovidova[ät]maardu.ee 6060734
  Raamatupidaja Larissa Ištšuk larissa.istsuk[ät]maardu.ee 6060719
  Spetsialist Laidi Tuulik laidi.tuulik[ät]maardu.ee 6030582
  Erivajadusega isikute peaspetsialist Kirill Maslov kirill.maslov[ät]maardu.ee 6060712
  Autojuht Rustam Prokurorov    
   LINNA ARENGU- JA MAJANDUSOSAKOND (põhimäärus)                                  
  Juhataja Jelena Pavlova jelena.pavlova[ät]maardu.ee 6060706
  Linnaarhitekt Riina Liivamägi riina.liivamagi[ät]maardu.ee 6060731
  Ehitusinspektor Eduard Bernadt eduard.bernadt[ät]maardu.ee 6060735
  Peaspetsialist Silvia Riige silvia.riige[ät]maardu.ee 6060726
  Peaspetsialist Uljana Minakova uljana.minakova[ät]maardu.ee 6030893
  Peaspetsialist Inna Pajula linnamajandusosakond[ät]maardu.ee 6060737
  Peainsener Jüri Pihlak juri.pihlak[ät]maardu.ee 6060721
  Keskkonna spetsialist Guido Liisma guido.liisma[ät]maardu.ee 6060724
  Heakorrapetsialist Natalia Butšinskaja natalia.butsinskaja[ät]maardu.ee 6060745
  Järelevalve inspektor Ants Tsugart ants.tsugart[ät]maardu.ee 6060750
  Korrakaitse spetsialist (0,5) Maksim Starostenko maksim.starostenko[ät]maardu.ee  
  Spetsialist Mihhail Kossolapov mihhail.kossolapov[ät]maardu.ee 6060813
  Raamatupidaja Veera Pinahhina veera.pinahhina[ät]maardu.ee 6060746
  Haldusspetsialist Veronika Lemkova- Berežinskaja veronika.lb[ät]maardu.ee 53458449
 

 RAHANDUSOSAKOND (põhimäärus)

                                             
  Juhataja Anatoli Kartov anatoli.kartov[ät]maardu.ee 6060708
  Juhataja asetäitja Zinaida Ivanova zinaida.ivanova[ät]maardu.ee 6060715
  Pearaamatupidaja Helge Salu helge.salu[ät]maardu.ee 6060714
  Maksuinspektor Marika Antson maksuinspektor[ät]maardu.ee 6060713
  Peaspetsialist Nadežda Rostovskaja nadezda.rostovskaja[ät]maardu.ee     
6060725
  IT-spetsialist Juri Šutenko sysadmin[ät]maardu.ee 6060728
 

AVALIKE SUHETE OSAKOND

     
  Osakonna juhataja Jelena Katsuba jelena.katsuba[ät]maardu.ee 6060723
  E-teenuste arendusjuht Marat Aljautdinov marat.aljautdinov[ät]maardu.ee 6060718
  Meediaspetsialist Karina Vabson karina.vabson[ät]maardu.ee 6345485