Maardu spordiklubid

12.01.17

 

 

     

    

    

 

 

 

 

 

MAARDU SPORDIKLUBID (ALATES 01.09.2016)

 

nr. SPORDIALA LAPSED SPORDIKLUBI TREENIMISE KOHT ALGIS TREENERID TELEFON E-MAIL KODULEHT
1 JALGPALL poisid 2005,
2006, 2007, 2008
Jalgpalliklubi
FC Maardu
Linnastaadion
(Karjáári 4)
1.aug Aleksandr
Kruglov
56651986 fcmaardu@hot.ee www.fcmaardu.ee
poisid 2002 -
2004, 2009, 2010
Valeri
Brólin
55563523    
2 ALLVEE-
UJUMINE 
poisid ja túrdukud
12 a. ja vanem
Maardu
Allveeujuimise 
klubi
Spordikeskus
(Ringi 64)
2.sept Maksim
Merkuri
5065685 info@leaderfins.com www.finswim.eu
poisid ja túrdukud
3,5 a ja vanem
Jelena
Smirnova
5570865 lena4ever@mail.ru
3 UJUMINE poisid ja túdrukud
7 a. ja vanem
Maardu
Ujumisklubi
Spordikeskus
(Ringi 64)
2.sept Andrei
Arno
55607207 info@maardusport.ee www.maardusport.ee
poisid ja túdrukud
4 a. ja vanem
Tatjana
Borodina
5100671 noord707@mail.ru  
4 POKS poisid ja túdrukud
8 a. ja vanem
Olúmp Maardu
Poksiklubi Kalev
Gúmnaasium
(Ringi 64)
2.sept Jevgeni Golovatš 53470093 jevgeni.golovats@gmail.com  
Andrei Malahhov 55673033
Ivan Šumjakov 55984303
5 LAUATENNIS poisid ja túdrukud
6 a. ja vanem
Maardu
Lauatenniseklubi
Póhikool
(Noorte 10)
1.aug Marina
Verengof
58004154 verengof@mail.ru www.facebook.com/
MaarduLTK
6 JUDO
SAMBO
poisid ja túdrukud
8 a. ja vanem
M-DOJO
Spordiklubi
Spordikeskus
(Ringi 64)
2.sept Sergei
Marmeljuk
55923401 s.marmeljuk@hotmail.com  
7 TAEKWON-DO poisid ja túdrukud
5 a. ja vanem
Katleri
Taekwondoklubi
Gúmnaasium
(Ringi 64)
6.sept Kazbulat
Šogenov
5589001 kazbulat.shogenov@ttu.ee www.tkd.ee
8 AIKIDO poisid ja túdrukud
10 a. ja vanem
MTÚ Spordiklubi
Dojin
Spordikeskus
(Ringi 64)
1.sept Dmitri
Meštšerjakov
5287407 info@aikido.ee www.aikido.ee
9 REAL.
AIKIDO
poisid ja túdrukud
3 a. ja vanem
MTÚ Vortex Eesti
Spordikeskus
Spordikeskus
(Ringi 64)
6.sept Aleksandr
Kasjantšuk
56668670 mtuvorterx@gmail.com www.vortex.ee
10  KORVPALL poisid 7-13 a. MTÚ Korvpalli-
klubi Tallinn
Gúmnaasium
(Ringi 64)
Kallavere Keskkool
(Noorte 5)
5.sept Deniss
Gradusov
58143302 gradusov1@yandex.ru www.bctallinn.org/et/
poisid 7-16 a. Tallinna Spordi-
kool Altius/Vars
Vitali
Komar
58049340 vitalikomar@gmail.com  
11 ILU-
VÓIMLEMINE
túdrukud
3 a. ja vanem
Tip-top Klub Kallavere Keskkool
(Noorte 5)
6.sept Jelena
Agafontseva
56916224 tiptop.klub@gmail.com www.tiptopklubi.eu
túdrukud 4-8 a. Vóimlemisklubi
Piruett
Lahe Spordi- 
keskus (Nurga 5)
Marina Kuhtikova
 
55518645 piruett@piruett.ee www.piruett.ee

   

Regulatsioon

Toimetaja: IRINA JÜRGENS