Spordiüritused

27.02.17
 

 

                                                                                                                                                             
Maardu linna 2017.a. spordiürituste kalender

Toimumise aeg                  Ürituse/sündmuse nimetus Vastutaja/korraldaja
     
06.01. Maardu linna 2016. spordiaasta lõpetamine S.Petrov, T.Uljanova
15.01. Maardu seeriavõistlus lauatennises_ IV etapp E.Raudsepp
18.02 XVIII Kalapüügivõistlus "Maardu Ahven 2017" S.Petrov
19.02. Maardu iluvõimlemisturniir "Veebruari täht" J.Agafontseva
26.02. Vastlapäeva spordiriütused S.Petrov, T.Uljanova
01.04 Rahvusvaheline lauatennise võistlus Maardu-  
. Tallinn Open 2017/ Maardu seeriavõistlus V etapp E Raudsepp
02.04 Rahvusvaheline lauatennise võistlus Maardu-  
. Tallinn Open 2017/ ELTL Laste GP 8. etapp E.Raudsepp
28-30.04 XXXVIII. Rahvusvaheline poksiturniir J.Golovatš, S.Petrov
30.04. Lahtised noorte ujumisvõistlused (2007s.a. ja nooremad) T. Borodina
07.05. Maardu meistrivõistlused ujumises A.Arno, T.Borodina
20-21.05. Maardu rahvusvaheline iluvõimlemisturniir "Maikellukesed" J.Agafontseva
21.05. Maardu seeriavõistlus lauatennises, VI etapp E.Raudsepp
26.05. Laste stardid allveeujumiseklubi J.Smirnova
27.05.  IV etapp laste allveeujumises Eesti Karikavõistluste M.Merkuri
27.05. Maardu linna murdmaajooks ja tervisekäimine S.Petrov, T.Uljanova
15-16.07 Maardu linnapäevade spordiriütused S.Petrov, T.Uljanova
28-30.07. Jalgpalliturniir "Maardu Cup 2017" (poisid 2003 s.a.) V.Brõlin, S.Petrov
09-12.08. Jalgpalliturniir "Maardu Cup 2017" (poisid 2005 s.a.) A.Kruglov, S.Petrov
09.-10.09. Sügislaada spordiriütused S.Petrov, T.Uljanova
avg.,sept. Maardu seeriavõistlus lauatennises, I etapp E.Raudsepp
30.09. Maardu sügisjooks ja tervisekäimine S.Petrov, T.Uljanova
okt.,nov. Maardu seeriavõistlus lauatennises, II etapp E.Raudsepp
  46.A.Abergi mälestusturniir kreeka-rooma maadluses  
04.11. (juuniorid,kadetid,õpilased) T.Renter
  VII .Maardu rahvusvaheline iluvõimlemisturniir"Baltikumi  
18-19.11. sügis 2017" J.Agafontseva
19.11. Lahtised noorte ujumisvõistlused (2007s.a. ja nooremad) T. Borodina
03.12. Maardu Ujumisklubi lahtised meistrivõistlused A.Arno,T.Borodina
    .12 Maardu lauatennises 2017. lõputurniir, III etapp E.Raudsepp
15.12. Laste stardid allveeujumiseklubi  J.Smirnova
16.12. Maardu meistrivõistlused allveeujumises M.Merkuri
16.12. Jõulukäimine S.Petrov,T.Uljanova

 

Toimetaja: IRINA JÜRGENS