Tööpakkumised

Fruit Xpress OÜ asukohaga Loo võtab tööle:

B-KAT KAUBIKUJUHI

Eeldame:

- B-kategooria juhtimisõigus vähemalt 2 aastat;
- valmisolek töötada graafiku alusel ka nädalavahetustel (5:00-17:00);
- hea füüsiline vorm ja vastupidavus;
- varasem töökogemus kaubavedudel on eeliseks.

Lisainfo
Tööd on pakkuda nii osalise kui ka täistööajaga. Tunnitasu alates 6 eur/tunnis bruto.

Eesti keel suhtlustasandil on nõutud.

Lisainfo saamiseks kirjuta seidi@fruitxpress.ee või helista: 6510136

Sulle meeldib tegeleda eriliste inimestega?

Oled hea suhtleja ja Sulle meeldib loovalt mõelda?

Sinule sobib mitte täiskoormus ja saad panustada ka töövälisel ajal?

Otsime just Sind!

Maardu Linnavalitsuse sotsiaalabi osakond otsib

TUGIISIKUT AUTISMIGA NOORMEHELE MUUGAL  (eesti keel)

Tasu: 3,30 eur tunnis (bruto)

Koormus: osaline  (täpsed kellaajad kokkuleppel kliendi esindajaga)

Oma huvist palun kirjutada  e-post:  sao@maardu.ee

tel: 6060720 , aadress: Kallasmaa tn 1, 74111, Maardu

Maardu Hambaravi (OÜ Enteabor)  pakub  tööd hambaarsti assistendile

Töötamine vastavalt graafikule.
Soovitavalt eelnev töökogemus  või  meditsiinialane haridus, eesti ja vene oskus suhtlustasandil.
Pakume kaasaegset töökeskkonda, enesetäiendamist erialastel koolitustel, konkurentsivõimelist palka, toetavat kollektiivi.

Kontaktisik:  Urve Karmo,  tegevjuht, tel 5079603  tegevjuht.enteabor@gmail.com

Bert&Berta OÜ otsib töötajaid Rae vallas asuva lattu.

KOMPLEKTEERIJA/laooperaator

Töö on kahes vahetuses 1. vahetus 7:00-15:30 2. vahetus 15:30-24:00

Tööd on pakkuda nii meestele kui ka nasitele, kes saavad tegeleda peenkauba kokku korjamisega

Konkurentsivõimeline palk.

Tõstukijuht

Töö on kahes vahetuses 8-20 ja 20-08

Töö on füüsiline, palk 7,50Eur tunnis bruto.

Riiuldaja

Töö on kahes vahetuses, hommikune 6:30-14:30 ning 14:30-22:30

Maardust ja tagasi käib töötajate buss.

Eesti keel suhtlustasandil on nõutud, töö on tõstukiga.

Põhipalk on 850 Eur kuus.

Lisainfo saamiseks kirjuta marina@bertberta.ee või helista: 53006712

Tatalus OÜ (kaubamärk "Lemmik Pagar") otsib oma töökollektiivi kogemusega müüjat.

Töö toimub vahetustega.
Nõudmised kandidaadile:

·       Küpsetise ja kondiitritoodete, kohvi ja karastusjookide müük;

·       Pirukate küpsetamine kohapeal, poes;

·       Töökus;

·       Kliendisõbralikkus;

·        eesti ja vene keele oskus suhtlustasemel.

Töökoha asukohta saab valida: Pae 70, Tallinn (Pae Turuhall), Läänemere tee 30 (Läänemere Keskus) või Altmetsa tee 1 (Altmetsa Maxima).

Kontakttelefon +372 53493760

Resa OÜ otsib kohusetundlikku, ausat, töökat, vähemalt 18 aastast, ehitusalase töökogemusega ja hea pingetaluvusega ehitustöölist.

Võta ühendust 56660149 /resa@resa.ee

Maardus asuv plastgraanulite tootmisega tegelev ettevõte ORKOS ESTONIA OÜ, Lao 5, Maardu, otsib täistöökohaga liinioperaatorit.

Töö on vahetustega, ettevõte töötab ööpäevaringselt, ka nädalavahetustel. Palk alates 1000 € (neto). Väljaõpe kohapeal.

Nõuded kandidaadile:

  • keskharidus
  • kohtulikult karistamata
  • hea füüsiline vorm
  • tulemusele orienteeritus

Kontakt tel 5139012, kalevi.paluteder@orkos.ee

Arkaadia Puhastuse OÜ pakub tööd

PUHASTUSTEENINDAJATELE erinevatel objektidel Tallinnas

  • Armastad puhtust ja korda
  • Hea füüsiline vastupidavus
  • Töö osalise ja täisajaga

Täiendav info telefonil 53268607 või tule Weizenbergi 4, 10150 Tallinn

Hilding Anders Baltic tööpakkumine - siin

Maket Kinnisvara pakub tööd santehnikule, vajalikud juhiload.  Info tel 55512206, 6601130, CV saata aadressil info@maket.ee

Agrotarve AS on tööstuskaupade jae- ja hulgikaubandusega ning laomajandusega tegelev ettevõte, mis tegutseb alates aastast 1971.

Otsime oma meeskonda

Tehnik-hooldusspetsialisti (töömeest)

Töötaja peamine ülesanne on tegeleda ettevõtte infrastruktuuri hooldus- ja remonditöödega. Lisaks kuulub tööülesannete hulka vajadusel territooriumi hooldus (niitmine, lumekoristus jms koristustööd, prügimajanduse korraldamine jms). Töötaja peab olema valmis tõstma vajadusel raskusi.

Omalt poolt pakume kindlat töökohta ja meeldivaid töökaaslasi, tööriietust, väljaõpet, võimalust teenida lisaks põhipalgale lisatasu.

Kasuks tuleb elektritööde kogemus.

Töötasu kokkuleppel.
Töösuhe on tähtajatu.
Töökoht asub Vana-Narva mnt 30, Maardu, Harjumaa.
Tööaeg on 8.00-16.30.

valvurit

Töötaja peamine ülesanne on valvata tööandja territooriumi ajavahemikul 16.00-08.00. Peamiselt on valvur valveruumis, kuid on kohustatud tegema ka ringkäike tööandja territooriumil.

Tööd tehakse graafiku alusel.

Suhtlema peab oskama nii eesti kui ka vene keeles vähemalt igapäevastes küsimustes ja vajadusel peab olema võimeline selgitama turvafirmale või operatiivtalitustele võimalikku ohuolukorda ning juhatama kliente.

Omalt poolt pakume kindlat töökohta.

Kasuks tuleb varasem sarnase töö kogemus. Kandideerima on oodatud ka eakamad inimesed.
Töötasu on kokkuleppel ning sõltub töötaja oskustest ja võimekusest ning töömahust.

Tööaeg on vastavalt töögraafikule 16.00-08.00.

Tööpakkumistest huvitatutel palun saata sooviavaldus, palgasoov ja oma töökogemuse kirjeldus aadressil personal@agrotarve.ee või helistada AS Agrotarve kontorisse telefonil 6 379 100 või tuua / saata postiga oma sooviavaldus, palgasoov ja oma töökogemuse kirjeldus AS Agrotarve kontorisse aadressil Vana-Narva mnt 30, Maardu, Harjumaa.

David OÜ vajab puidutööstusesse höövelpingi operaatorit ja töölisi, töölistele väljaõpe  kohapeal, operaatorilt eeldame eelnevat töökogemust!

Pakume sõbraliku töökollektiivi, konkurentsivõimelist palka,paindlikku töögraafikut, sooja õunasööki!

Töökoht asub aadressil Vana Narva mnt 8A,Maardu

Kontakt: urmas@puidukula.ee , 56622715 Urmas

Logistika Pluss OÜ töökuulutused

Pakkijad-kontrolörid

Tõstukijuhid

Transporttöölised

AS Temptrans võtab tööle bussijuhi.

Töö kirjeldus

  • Reisijate vedu linnaliinidel
  • Piletite müük bussi salongis

Nõudmised kandidaadile

  • D-kategooria juhiluba
  • Eesti keele oskus B1-tasemel
  • Vene keele oskus suhtlustasandil
  • Bussijuhi ametikoolituse tunnistus
  • Hea pingetaluvus
  • Hea sõidu-ja suhtelmisoskus

Ettevõte pakub

  • Sõbralikku ja toetavat kollektiivi
  • Stabiilset töötasu

CV saata aadressile temptrans@temptrans.ee
Kontakttelefon: 602 4300