“Edukad aitavad puudustkannatavaid lapsi”

Ajaleht Postimees käivitas heategevusprojekti, mille raames saavad kõik Eesti edukad ettevõtted aidata puudustkannatavaid lapsi.

Õiguskantsleri hinnangul elab Eestis absoluutses vaesuses üle 45 000 lapse. Sissetulek leibkonnaliikme kohta kuus jääb sellistes peredes alla 186 euro. Arvestades pere sissetulekut on sellised lapsed sunnitud elama vähemal või rohkemal määral toidunappuses.

Paljudele puudustkannatavatele lastele on just koolilõuna kogu päeva kõige toekamaks toidukorraks. Et ka peagi saabuv suvevaheaeg kujuneks paljudele lastele röömsaks, on ajaleht Postimees, Eesti Toidupank ja kohalike omavalitsuste sotsiaalosakonnad üle Eesti välja valinud 1960 peret, kellele antakse kooliaasta lõpus üle spetsiaalsed toidukorvid.

Heategevusprojekti kaasatud peredes elab kokku üle 5000 lapse.

Heategevusprojektis osalevate perede jagunemine piirkondade kaupa:

Tallinn, Harjumaa ja Raplamaa - 500 peret
Narva - 450 peret
Jõhvi ja Kohtla-Järve - 50 peret
Lääne-Virumaa - 140 peret
Järvamaa - 20 peret
Tartumaa - 600 peret
Põlva- ja Võrumaa - 30 peret
Viljandimaa - 20 peret
Pärnumaa - 100 peret
Läänemaa - 50 peret

Toidukorvid viiakse Eesti Toidupanga, ajalehe Postimees ja kohalike omavalituste töötajate poolt peredesse kohale juunikuus, vahetult pärast kooliaasta lõppu.

Käesolevaga pakume Teie firmale võimalust rõõmustada lapsi osaledes heategevusprojektis. Postimees avaldab Teie ettevõtte nime või logo koos kontaktandmetega (moodulite suurused vaata allpool) spetsiaalselt projekti jaoks kujundatud leheküljel, mis kannab nime "EDUKAD AITAVAD PUUDUSTKANNATAVAID LAPSI". Reklaamtekste ega kujundusi selle kampaania raames ei avaldata.

avaldamise suurus              toetussumma
    123 x 82mm                           490 eurot
      82 x 41mm                           290 eurot
      41 x 41mm                           190 eurot

Lisandub käibemaks 20%

Projektis osalemine on väga lihtne. Saadame Teile kas e-maili või  faksi teel blanketi, mille palume ära täita ning Postimehele tagasi saata. Ühtlasi palume saata oma ettevõtte logo e-mailiga aadressile  kaire.lind@postimees.ee .

Aadress: AS Postimees, Maakri 23a, Tallinn, telefon: 626 6470